Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan szer, amivel ha...

Van olyan szer, amivel ha kezelem a lakásban a berendezést, attól távól tarja a kan macskát, hogy jelölgesse a területét? Vagy valami ötlet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítás
2011. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam mindenféle macska szerrel,sprével,de hiába fújtam be a dolgokat,észre sem vette,hogy be lett fújva.Egyedül az ivartalanítás segített.Az ivartalanítás után teljesen megszünt a jelölgetése.
2011. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez volna a legutolsó,amit szeretnék,gondoltam,hogy van valami szer rá,ugyanis hallottam,hogy állitólag a narancsolaj az távól tartja a macskákat a helyektől,vagy ez sem segit?
2011. máj. 10. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a citrusféléket mert azokat utálják, de szerintem teljesen felesleges minden mert akkor majd máshol fog jelölgetni, nem ott ahol eddig és kész. Ezt semmi nem fogja megszüntetni csak az ivartalanítás.
2011. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát, citrus kivonatokkal ha besprézed az általa elérhető helyeket, akkor általában távol maradnak a macskák.
2011. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az ivartalanitas a legutolso, akkor esetleg feliway parologtato. Csak jokat hallottam rola.
2011. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!