Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lesz változás, ha...

Fradnay kérdése:

Szerintetek lesz változás, ha feljelentem a szomszédomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kertesházban élek a családommal és a múltkor láttam, hogy iszonyúan üti és fojtogatja a macskáját. Ráförmedtem, hogy mit csinál erre visszavágott, hogy fogjam be mert ez az ő magánügye és különben is azért üti a rohadt macskát mert tüzel és egyfolytában vinnyog a seggét emelgeti és kefélésre hívja a kandúrokat. A kismacskákkal meg majd neki kell vesződnie. Úgy vélte, addig üti amíg abba nem hagyja a tüzelést.

Szerintetek, ha feljelentem azt a barmot állatkínzásért és mondjuk videofelvétellel is tudom bizonyítani a bűncselekményt akkor tudnak ellene valamit érdemben tenni vagy csak egy kis pénzbűntetést kap?


2012. ápr. 20. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi. Kifelejtettem valamit. A szomszédom üti a macskáját.
2012. ápr. 20. 10:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem lenne belőle, mert a rendőrség a traffipaxolással foglalkozik első sorban. Annyit tesznek majd, hogy behazudják neked nyomozást indítanak a szomszédod ellen, amiből semmi lesz.
2012. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát engem ez most sokkolt. hogy lehet valaki ennyire tudatlan, ostoba, és kegyetlen?? persze, a macska merő rosszindulatból, meg szórakozásból tüzel, tehát ha megverjük, abbahagyja... édes istenem. gondolom az ivartalanításra egy fillért nem lenne hajlandó kiadni. felvetetted ezt neki?

minek neki macska azt nem tudom...ja gondolom h megfogja az egereket.

egyébként én levideoznám a helyedben h mit művel, és megfenyegetném

2012. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom meg a hideg vízbe nyomkodta, szerinte akkor elmúlik...... Hát, próbáld meg, de ne várj nagy durranást....
2012. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rendőröknek hivatalból kötelességük kivizsgálni az ügyet.Amit még tehetsz,hogy a helyi jegyzőnél is bejelented és valóban kell a bizonyíték.A jegyző egy életre eltilthatja az állattartástól a szomszédodat.
2012. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kollar1000 ***** válasza:
Vedd fel ha mód van rá,,mond meg neki! és küld el egy állatvédő szervezetnek,Majd ők megteszik a szükséges lépéseket.
2012. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp lépj valamit az ügyben! Úristen mennyi idióta van még a világon:S
2012. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kollar1000 jól mondta! vedd fel és küld el az állatvédőknek. Facebookon elég könnyen felveheted velük a kapcsolatot (radikális, Fehérkereszt, tetovált állatvédők stb)

Ha küldesz nekik címet még lehet, hogy meg is látogatják a szomszédodat!

2012. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Macskamentő önkénteseknek szólj, ők elviszik a cicát.
2012. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!