Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kicsinyei halva...

A macskám kicsinyei halva születtek, miért? Lesz valami baja az anyjuknak?

Figyelt kérdés
A cicám szerdán délután 3órakkor szülte meg az első kicsit aztán 5órakkor a másodikat velük nem volt semmi baj,egészségesek voltak. Elég nagy volt a hasa ezért gondoltuk hogy még lesznek, de nem szült. Reggel mikor mentem le hozzá láttam hogy egy halott kiscica mellett fekszik. Gyorsan elvittük onnan. Aztán ma reggel megint lementem hozzá és láttam hogy éppen szül már biztos voltam benne hogy nem él a kicsi. Miért nme szülte meg őket hamarabb ? Ez volt az első szülése. Lesz valami baja a macskának ? Elkell vinnünk őt állatorvoshoz ?
2012. ápr. 20. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyétek el őt állatorvoshoz, nehogy benne maradjon még egy halott kiscica.
2012. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem már nincs több cica benne.teljesen lement a hasa. és az első szülésnél maximum négy cicát szül.
2012. ápr. 20. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Furcsa..első szülésénél az én kutyám is halva szülte kölykét..vagyis már úgy találtunk rájuk.Igazából nem tudom mi ilyenkor a teendő,de amondó vagyok,hogy eddig is szült a macska ember nélkül,most is el leszel,szóval szerintem ha nem látsz rajta olyat,ami picit is rendellenes,akkor hagyd:)
2012. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

már akkor orvoshoz kellett volna vinni, amikor az elsők utánnem jött a többi 6 órán belül. Akkor megcsászározzák és él mind.

És most mindenképpen vigyétek, butaság,hogy az első csak 4 lehet,lehet akármennyi.

Valamint ha elakadt egy macska azért pusztúlt el ellés alatt,akkor az felszakíthatta a hüvelyt, méhet belülről. Akkor az anya is elpusztulhat.

Ivatralaníttassatok

2012. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*most is el leszel= most is el lesz :) második vtam.
2012. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szomszéd macskája első alkalommal 6 kiscicát pakolt ki..., erről ennyit.

Tejláza biztos, hogy lesz, mivel nem fog ürülni a tej. Meg is sérülhetett a méhe, és igenis lehet még benne kismacska, ami nem fejlődött ki, és abból nagy bajok lehetnek.

Vidd orvoshoz.

2012. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kiscicákat is elvigyük a dokihoz ? és szerintetek miért nem tudta őket megszülni ?
2012. ápr. 20. 18:44
 8/10 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy nem akarom elvinni.. mert nagyon aggódom érte.. csak a szüleim nem nagyon érnek rá. nme szeretném ha lenne valami bajuk.
2012. ápr. 20. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nekik kell ráérni, beteszed a macsot és a kicsiket egy hordozóba és elmész velük dokihoz. Ennyi. Mielőtt az anyamacskának is baja lesz.
2012. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kiscicánk nekünk is meghalt. A másik 3nak semmi baja, nagyon is élnek :) Szerintem ne aggódj. Én is nagyon sajnálom azt az egyet, aki elpusztult, de elfogadom hogy így alakult. Ja, és az utolsót is én mentettem meg, mert nem akarta leenni a magzatburkot, én téptem fel. Azóta is ő a kedvencem :)
2012. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!