Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek értük?

Mit tehetek értük?

Figyelt kérdés
Hatalmas a bűntudatom, mert a most 1 éves cicánk megszülte a kölykeit. 4 született és ebből 2-t apu élve kitobott 1 zacskóban a szemetesbe. Ez kb. 5 perce történt. Segítsetek!!! Mit tegyek??? 12/L
2009. jún. 21. 08:48
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ja, és nem soká ivartalaníttatva lesz!
2009. jún. 21. 08:49
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
azonnal vedd ki és inkább ajándékozzátok oda valakinek ha nagyobbak lesznek!!!
2009. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem! Már felvetettem a kérést a szüleimnek, de nincs olyan akinek kellene és nem tágítanak! Pedig megszakad a szívem értük!!! Ráadásul nekem kellett kiválasztanom azt a 2-t. És az anyjukat is nagyon sajnálom!!!!! Ha mégis kivenném akkor is észrevennék és nekem kellene etetnem őket kicsit se lenne feltünő! :`````````((
2009. jún. 21. 08:57
 4/36 anonim ***** válasza:
Miért kéne neked etetned őket? Vedd ki őket gyorsan és tedd vissza az apjuk mellé őket. Majd ha más nem, majd akkor segítünk mi gazdát találni nekik. Hirdetést is fel lehet adni az interneten! Még talán élnek a kicsik, most azonnal vedd ki őket!
2009. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy ti mit mondtok, de: kinz van apum és nem engedi!!!!!!! Már mondtam, hogy majd én találok nekik gazdikat, de nem hisz bennem! Legalábbis nem bennem hanem, hogy sikerül! És azért kellene nekem etetni őket, mert az ő irodájába van az anyamacska és nem tudom észrevétlenül odatenni!!!
2009. jún. 21. 09:13
 6/36 anonim ***** válasza:
Ez állatkínzás! Mert ha még megöli őket rögtön... Azt is nagyon helytelenítem, de legalább nem szenvednének.
2009. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy 2 maradhat 2 meg nem, hát nem mindegy hogy most 2 szopik vagy 4????????????????????? Apádnak semmi dolga nincs a cicákkal, nem esznek nem isznak amit ő adna, még szopniuk kell és kész!!!!!!!!


ÁLLJ MÁR A SARKADRA A Q ÉGBE MÁR ÉS VERD KI A HISZTIT RÚGJÁL HARAPJÁL ÉS VEDD MÁR KI A KUKÁBÓL ŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
2 azért maradhat, mert az 1-et elvisz a barátnőm 1-et meg megtarthatok. És tudom, hogy állatkínzás, de mégse jelenthetem fel a saját apámat főleg nem 12 évesen!!
2009. jún. 21. 09:20
 9/36 anonim ***** válasza:

A kérdés kamu.

Ha megszakad a szíved értük,akkor miért ülsz a géped előtt és várod itt a válaszokat? Engem ebben a helyzetben nem érdekelne az apukám,és kiszedném azonnal a cicákat,mégha megverne,akkor is!!!

2009. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Menj ki és szedd ki a kukából. Mit tudna apád csinálni? Max megtép. Te pedig üvöltesz, hogy állatkínzó.

(Nem értem, hogy élhetnek ilyen emberek, ennél még az is emberségesebb aki agyoncsapja, nincs az ilyennek lelke)

Menj és szedd ki!

2009. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!