Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet így nevelni őket?...

Hogy lehet így nevelni őket? Normálisak? Én mit tehetek értük? 12/L Köszi annak aki elolvassa!

Figyelt kérdés
Apu, és a felesége(nem velük élek)Felháborítóan nevelik a gyereküket!!Tudom, hogy nem az én dolgom, de az öcséim!!!(4és 6 ovis, iskolás)az iskolással most normálisak, és ő is rendes, és szorgalmas, pedig ki nem álhatja az iskolát..A kicsi..Ő teljesen...De mindig verik őket, és hülyeségekkel fenyegetik őket(pl:már majdnem ott vagyunk a nagyinál:Aki rossza z nem jön a nagyihoz!!)Ez már röhejes!!Mindig gépeznek..Én mindig kedves vagyok velük, és ha csak 3-an vagyunk normálisak, és közösen játszünk..Volt, hogy a gyerek rossz volt, az annya megfogta a kezét, és épp ütni akart, én kikaptam a fiút a kezéből, és elmagyaráztam neki, mit nem kellett volna csinálnia, és kis bünti szőnyeg stb...És mivel túl sok a pénzuk, a gyerekek szétvagdalják a könyveket:SSJa és folyton cigiznek is (akkor rágtam be nagyon, amikor a ngyobbik 3 évesen bejelentett, hogy cigizni fog!!)És ráadásul a lakásba, mert kitolni aseggükert a kertbe túl fárasztóóó ám..És megfogalmazta a kölök, h mért cigiznek(tök igazan)És majdhogynem annyira begurultak hogy megint megverték!!Mit lehet velük kezdeni??Én mit tehetnék értük??12/L
2010. okt. 27. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem hiszem, hogy bármit is tehetsz. Tudod a felnőttek ritkán hallgatnak 12 éves gyerekekre. Én már rég felnőttem és én is látok nagyon helytelen dolgokat, de van úgy az életben, hogy nem tudunk a rossz dolgokon változtatni.
2010. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Olyan feleséget akarok, mint Te!
2010. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%
12 évesen így gondolkozni csak gratulálni tudok! :)
2010. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én ezt akkor sem bírom nézni!!:(Szegény gyerekek!!:''(
2010. okt. 29. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Nem kell tétlenül ülnöd.Szólj a Gyerekvédelmiseknek hogy bántják az öcséidet és majd ők segítenek.Gratulálok hogy így szereted az öcséidet és így gondolkozol.
2010. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Az apád tudtára adná, ha nem változtatnak a gyermeknevelési stílusukon, akkor a családsegítő szolg.-hoz fogsz forulni,mert amit tesznek az tarthatatlan.Ha nem változik semmi, akkor tényleg tedd meg.Mellesleg tényleg szép tőled, hogy kiállsz a kicsikért és ennyi évesen.Te biztosan jó anya leszel.Szóval,lépj,ha kell.Nem lesz könnyű dolgod,mert akkor tartani kell megad ahhoz,amikkel ez járhat.
2010. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha a gyermekvédelmisekkel beszélek anyu megöl, mert szerinte "egyáltalán nem ennyire súlyos, és az ő gyerekük, nem az enyém".... És szeretem aput is... És főleg a felesége veri őket, és ő a borzasztóbb(apu is az), de annyira sajnálom őket!!És köszi mindenkinek!!
2010. nov. 2. 10:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Névtelenül irj a családsegitöknek és ne az utcában lévő postán add fell.kimennek váratlanul udvariasan.És te semmiről nem tudsz.Ha a helyzet ténleg komoly ők rájönnek egy két látogatás után.
2010. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó színészek, a gyerekek meg nem fogják beárulni őket...Szeretik a szülőket, és tulajdonképpen fel se fogják, hogy legtöbbször nem is az ő hibájuk az egész, csak a szülők feszültek:S Beszéltem tegnap apuval..hát nem volt túl hatásos, de szerintem felfogta mit mondok(bár ez semmit se jelent :S ) és mintha meg is bánta volna....
2010. nov. 3. 13:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha, úgy igazából nem is akarsz segíteni, akkor miért kért mégis itt tanácsokat? Az az igazság, hogy jobb ötlettel nm tudunk szolgálni..nem nevelheted te a gyerekeket, nem fenyítheted be apudat, se a feleségét. Ha tényleg annyira szörnyű a helyzet, amennyire leírtad, akkor kötelességed lenne szólni valakinek. De nekem van egy kicsit fura érzésem ezzel az egész szituval kapcsolatban...
2010. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!