Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskáim (nagyon kicsik,...

A kismacskáim (nagyon kicsik, azt hisszük, nincs egy hónaposak sem) nyálasat öklendeznek. Mit tehetek értük? Lehet, hogy a tejtől van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsik, ez azt jelenti szopnak még ??? Vagy nálatok van ugy hogy nincs szoptatos anya ? Sokat jelent van e szoptatos cica vagy sem, ha nincs, és tényleg picik, akkor kérdés mikor öklendeznek nyálasat ?? Evés közbe vagy mikor , irj !
2008. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szemük már kinyílt, bár már járni/futni tudnak, még nem az igazi.

Ma nem nagyon esznek semmit.

Az öklendezés akármikor megindulhat náluk. Az egyikük ilyenkor keservesen nyávog, miközben habosat öklendezik.

Sajnos az anyjuk nincsen meg, bár tudjuk, hogy mellette lenne a helyük... Mit adjak nekik enni?

2008. okt. 24. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehén tejet ne adj nekik mert az felfordítja a gyomrukat.Állatboltban vagy az állatgyógyszertárban árulnak kiscicáknak tápszert
2008. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Búcsúzz el tőlük.:( Nem kaptak megfelelő ellátást, sajnos a kiscicák el fognak pusztulni. Kövezzetek meg nyugodtan, de sajnos azok a pici cicák nem bírják ki megfelelő ellátás nélkül. Óránként kellett VOLNA tápszerezni őket, de ahogy látom nincs anyacica, nem kaptak tőletek megfelelő ellátást sem. Most erre mi mást mondhatnék? Ha elvinnétek állatorvoshoz adna infúziót, val.szeg ott is kellene hagyni ők etetnék, melegen tartanák, de még úgyis két esélyes, hogy életben maradnak-e... Nagyon nehezen lehet felnevelni a kiscicákat, nem te vagy az egyetlen, hidd el. Én is jártam sajnos így, csak annyi különbséggel, hogy azok a kismacskák betegek voltak. Őket nem lehetett megmenteni. De, ha hajlandóak vagytok időt és pénzt belefektetni, akkor talán még menthető a helyzet. (Bocsi... :( semmi bíztatót nem tudok mondani..)
2008. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen helyzetem,és bizony pénzt kellett belefektetnem.

Tàpszer és cumi ami a macskàknak külön van.

És bizony naponta nem 2-3 alkalommal igényelte,söt.

Aztàn elvittem orvoshoz is egy honap alatt 3-szor adtam ki rà nagy összeget.

Az enyém megmaradt,most szép 8 honapos,épp alszik a divànyon:)

Ha nem tudod orvoshoz vinni,akkor legalàbb egy àllatmenhelyre sürgösen,hogy ott ellàssàk szakemberek!

Majd ird meg mi az eredmény!

Sok sikert!

2008. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!