Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színűek lennének a...

Milyen színűek lennének a kiscicák, ha az anyjuk fekete-fehér foltos, az apjuk pedig cirmos?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a barátnőm cicája vemhes, és kíváncsi vagyok milyen kölykök születnének. Tudom erre a kérdésre nem lehet konkrétan válaszolni, de azért úgy mégis kb

2012. ápr. 21. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lehet kiszámítani. Koromfekete Kormikámnak 4 teknőcmintás, hasuknál fehér foltos cicája született.
2012. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
rózsaszín
2012. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pf... :D Elmondanám neked, hogy egy tüzelő macska több hímmel is párosodhat (tehát az apa nem biztos, hogy csak vörös). Mind a két szülőm kék szemű, az egész családom az, én meg barna. Ugyanez van a cicáknál is.
2012. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként igen, több kandúrral párosodott a barátnőm szerint, de a cirmos vettem most alapul.
2012. ápr. 21. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok a barátnőd viselkedéséhez,felelősségteljes állatartásához..Remélem rajta is végigmegy az egész falutok akár akarja,akár nem!
2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Ne emberesítsük már az állatokat. A nőstény macskának mindegy, hány kandúrral párzik, náluk ez nem jár érzelmekkel, csak ösztön.


Viszont azzal egyetértek, jobb lenne ivartalanítani a cicát, mert hamarosan elöntik őket a kismacskák, és így is rengeteg a kóbor macska.

2012. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha egy macska nem akarja, meg tudja védeni magát, mindenféle lelki trauma nélkül. Azért ez egy kiscsajjal kicsit más lenne. Ezek olyan degenerált válaszok. A pici macsok mindenféle színűek lehetnek, nálunk egyszer TÉNYLEG született egy rózsaszín foltos cica. De aztán ilyen barack színű lett. gyönyörű cica csak nem bír engem:S
2012. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
6.-nak: nemigen mindegy, ugyanis igen fájdalmas a közösülés a nősténynek, nem véletlenül sírnak annyira közben.
2012. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8


Mégis odatartja a seggét legközelebb is, és még nem fenyegeti kihalás a macskákat :DD

2012. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 claidheamohmor ***** válasza:
Ráadásul a szín nemhez kötötten öröklődik (X-kromoszómán), ha jól emlékszem, szóval a kandúrok kevésbé "színesek", mint a nőstények. Amúgy meg emberhez hasonlítani, ne már...
2012. ápr. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!