Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színűek lennének a...

Milyen színűek lennének a kiscicák, ha az anyjuk fekete-fehér foltos, az apjuk pedig cirmos?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a barátnőm cicája vemhes, és kíváncsi vagyok milyen kölykök születnének. Tudom erre a kérdésre nem lehet konkrétan válaszolni, de azért úgy mégis kb

2012. ápr. 21. 20:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Egyébként azt mondták, hogy majd csak az ellés után fogják ivartalanítani.
2012. ápr. 22. 08:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én láttam macskát párzani, önként feküdt le a kandúrnak és egyáltalán nem sírt közben. De ha már emberítjük őket: az embernek is fáj a szülés, mégis vállalja a nők többsége!


Hogy a kérdésre válaszoljak:

gyakorlatilag tényleg bármilyen színűek lehetnek. Láttam olyan almot, ahol se a feltételezett apára, se az anyára nem hasonlított egyik kölyök sem, a "nagymamára" viszont kettő is. Tehát a felmenőiket is ismerni kellene. (Tehát pl. trikolór cirmosnak és szürke cirmosnak koromfekete kölyke született.)

2012. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 claidheamohmor ***** válasza:
ráadásul a macskáknál egyszerr több kandúrtól is születhetnek utódok. Na ezt emberítsétek :XD
2012. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!