Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell csinálni a kismacskák...

Mit kell csinálni a kismacskákkal? -mi a teendő

Figyelt kérdés
Az anyamacska rendesen gondozza őket meg minden csak nem tudom, hogy utána mivel kell etetni mit kell csinálni stb! Segítsetek légyszi!!! Köszi előrre is!
2009. jún. 21. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
ha már nem szopiznak,akkor vegyél nekik junior cica eledelt!én is ezzel etetem a cicámat
2009. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

és a macskatápon kivül adhatsz neki mindenféle maradék kajákat is

tejet, és pl krumplipürét, párizsit.

mindenfélét megesznek

elöször könnyen elrágható kajákat adj nekik

2009. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi langyos tejbe áztatott kenyeret szoktunk adni nekik először.
2009. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tejet NEM szabad fiatal kiscicáknak adni!Nem hiába találtak ki a macskáknak külön laktóz mentes tejet!A nagyok sem,de a kicsik kiváltképp nem tudják megemészteni,ahogy sokan mi emberek sem!Egyszer majdnem elpusztult az én kiscicám is a tejtől!Fiatal cicának NE adj tejet!!
2009. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk meg felnőtt a tejen vagy 10-20 alom.

16:02

2009. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

van embereknek is laktóz mentes tej amugy...a macskatej egy baromság lehet!!!

és a cicáknak lehet tejet adni,csak fel kell higitani nekik egy kicsit vizzel!!!

az én cicám is ezen nőtt fel,és teljesen egészséges!

ez egy tévhit,hogy nem lehet nekik tejet adni!!

2009. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, az agyontenyésztett, kényes gyomrú macskáknak nem szabad tejet adni, de a "játszótéri vegyes" boldogan megissza.
2009. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én épp mostanában vittem orvoshoz egy talált kiscicát, mert majdnem belepusztult abba, hogy tejet adtak neki. Van amelyik macska meg tudja emészteni, de sajnos soknak súlyos hasmenést okoz. Amúgy 5 hetes kora körül már lehet junior tápot adni nekik, addig elég, ha szopiznak.
2009. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen már elkezdheted etetni, vízzel hígított tej, picire vágott párizsi vagy junior eledel, a mi kismacskáink most múltak 5 hetesek de már a száraz tápot is rágják ezerrel, meg az edényt és mindent ami útba esik, sőt még a vizet is rágják!:)
2009. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az állatorvos mondta,hogy em lehet tejet adni piciknek,mert nagyon sok macska laktózérzékeny. Amelyik nem,annak semmi baja nem lesz tőle,de amelyik az,az nagyon súlyos hasmenést kap tőle. Az enyém is majdnem kiszáradt. :o(


Egyébként az enyémek most 4 hetesek,és teljesen mind1,mit adok nekik,csak az anyjuk kajáját eszik,szóval leginkább macskakonzervet. Meg az anyjuk amit fog nekik egeret,már azzal is próbálkoznak.


Szóval szerintem a tejet ne erőltesd.

2009. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!