Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok tenni az ellen,...

Mit tudok tenni az ellen, hogy a szomszédaim 10-12db macskája ne az én kertemben végezze a dolgát és korzózzon? Az olyan jellegű válaszoktól kíméljetek meg, hogy tartsak macskát, kutyát, vegyek puskát stb.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fújd le őket meleg vízzel és akkor elfutnak :) már bocsi de a legjobb ötlet az hogy tarts kutyát :)
2012. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, én húzom fel magam a kérdező helyett. :D Megmondta, hogy a kert a lényeg neki, tehát semmilyen állatot nem akar, se kutyát se macskát, se semmit. Növénybarát a kérdező, nem állatbarát. Ne mondjátok már, hogy tartson kutyát. :)


Ha semmi más nem válik be, akkor a kerítést kell macskabiztosra csináltatni. Bár lehet az meg nem nagyon tetszene. Macskák ellen nehéz védekezni. Ha nem válik be a macskariasztó, akkor marad a fal.

2012. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!