Kezdőoldal » Állatok » Macskák » "Balettozó" cica a 3-ik...

"Balettozó" cica a 3-ik emeleten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3-ik emeleten lakom, van egy fel eves macskam.

Mar nem egyszer gyokerezett foldbe a labam,amiert a macska az erkely mindossze 5 centi széles korlatjan peckelődik.

Egy rossz lepes es kizuhan.Marpedig most fedezi fel a 'vilagot' , a madarakat meg minden egyebet.

Beepiteni nem lehet az erkelyt,tehat az kizarva.


Elozo macskam soha fel nem maszott sehova.Ez meg a leglehetetlenebb helyekre is felmaszik.


Mit tegyek,hogy leszokjon a maszkalasrol?

Felek,hogy kiesik...:((



2012. ápr. 23. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlélné, én már láttam kiesni a 7. emeletről macskát (az is verébre vadászott, de elvétette az ugrást), pár nap múlva megint ott vadászott.
2012. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szólj rá mindíg, majd megjegyzi, hogy nem szabad.Esetleg valami akadályt nem tudtok a korlát elé/alá erősíteni?

A mienk is ezt csinálja a 4.-en, pedig már 2x kizuhant.Szerencsére semmi baja nem esett.Persze enyém tudja, hogy nem szabad, ha leparancsolom a korlátról, akkor beleharap a bokámba, mert haragszik, ha észreveszem :D

2012. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Millioszor raszoltam mar,kapott a fenekebe is, de a kivancsisaga annal erosebb.

Az nem vigasz,hogy tulelheti,ha kizuhan...:(

Amikor otthon vagyok, figyelek ra,hogy ne mehessen ki,vagy csak ugy,hogy felugyelem, de apukam idos,nem lat,nem hall, eszre sem veszi,ha a laba mellett kisurran a macska az erkelyre.


Nagyon eleven, kivancsi macska,nehez bent tartani.Foleg,hogy elso tavasza....


Mit lehet a korlat ala erositeni,hogy a szomszedok ne jelentsenek fel erte?

2012. ápr. 23. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok egy barkácsmester, csak elméletben úgy gondolom, hogy valami befelé néző, lejtős, csúszós valamit lehetne esetleg felszerelni, fémből, vagy műanyagból, az erkély teljes hosszában.Vagy virágládákat befelé felrakni.Igaz, arra rá tudna ugrani, de az legalább szélesebb felület lenne, jobban meg tudna állni rajta.Nincs más ötletem
2012. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia,a miénk háromszor zuhant már ki az ötödikről,semmi baja :)
2012. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fressnapf-ben kapható macskaháló, amit erkélyre lehet szerelni.
2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonlo problemank volt. Mi a 6.-on lakunk. En annyi bambuszrolot vettem, amennyivel betudom fedni az erkelyt. Igy ha most felugrik, nem tud kiesni, maximum logni a bambuszokon.
2012. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
talán zárd be az erkélyajtót...
2012. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

talán még aktuális a kérdés..

vannak ilyen macskairtó spray-k. amikor öcsém kicsi volt befújtuk az ágy körül és a közelébe se ment a macskám. emberre nem veszélyes de a cicus nem bírja a szagát.

2012. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aktualis.Azota uj szunyoghalot tettem, erosebbet, de sunyi, es folyton kilesi,mikor megyek ki az erkelyre, majd mig eszbekapnek mar ott van es ugral,megfogni meg muveszet:(


esetleg ha megerdeklodned annak a spraynek a nevet..megkosoznnem.Meg hol lehet kapni..Koszonom!

2012. máj. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!