Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák lehetnek szerelmesek?

A macskák lehetnek szerelmesek?

Figyelt kérdés
az enyém mindig ment egy lánycicához naponta többször is, most meg már több mint 4 napja folyamatosan vele van :), haza sem jön :(

2012. ápr. 22. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem szerelmes, ez ösztön.Ha más lánymacskák is elkezdenek tüzelni,akkor azokhoz is megy. és verekszik a többi kannal. Jólenne ivartalanítani
2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
érdekes de lehetnek. Hát vidd haza, nem lesz semmi baja ha megfogod és hazaviszed. Az állatok meg tudják szeretni egymást, de nem olyan szerelem mint az embereknél:)
2012. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
aha, akkor inkább csak szoros ragaszkodás a részéről :), de cukik :D
2012. ápr. 22. 10:59
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem szoros ragaszkodás! A nőstény tüzel, valószínűleg megvolt a párzás és most őrzi, hogy más kandúr ne férjen a közelébe! Amint vége a párzási időszaknak (1 hét) magasról fog tojni a nőstényre.
2012. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem tartanám cukinak, ha vemhesítette a nőstényt és majd valahová odaellik egy alom kismacskát. aztán próbálhatsz nekik gazdát szerezni.
2012. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, az utolsónak igaza van, de egyébként igenis lehetnek "szerelmesek".
2012. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kedves Viorica!

Kérlek ne haragudj meg, de ez nem igaz! Az állatok nem szerelmesek.

Néha látom más válaszaid is, általában köszönőviszonyban sincsenek az igazsággal.

2012. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
De lehetnek, mármint szerethetik nagyon egymást. Persze nem úgy értem hogy akkor nem párosodnak másik cicával vagy ilyesmi. Oda is írtam hogy ez nem úgy működik mint az embereknél. Az én egyik cicámnak is volt egy "szerelme". És nagyon cukik voltak, mindíg együtt voltak és szerették egymást, jobban mint más cicákat. És már megbocsáss általában ha nem vagyok biztos valamiben azt oda is írom. A legtöbb válaszomat csak saját tapasztalat alapján írom. Így ezt is.
2012. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Oké, megbeszéltük. :)

Te 'szerelemnek' hívod, én ösztönnek.

2012. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Viorica, valóban nagy butaságokat szoktál irogatni.Remélem csak 12 év körüli vagy, akkor még megbocsátható. De inkább ne válaszolj,mert csak megzavarod a kérdezőt a butaságaiddal
2012. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!