Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám beteg. Mi a baja?...

Lora1328 kérdése:

A macskám beteg. Mi a baja? Macska nátha?

Figyelt kérdés
Öklendezik, folyik valami a szájából, nem eszik -nem iszik, és szaggatottan vesz levegőt. megmérgezték vagy mi? Lenyelhetett valamit? Addig én is eljutottam hogy elviszem állatorvoshoz de csak este rendel.
2012. ápr. 23. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Surgosen vidd dokihoz!!!!

LEHET MEREG!!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. már húzok is az orvoshoz. nekem is eszembe jutotta méreg. mégegyszer köszönöm :)
2012. ápr. 23. 16:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Elpusztult :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2012. ápr. 23. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
jaj szegény, dokihoz eljutottál végül?
2012. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont mikor kiléptem a kapun rugdalózott párat és meghalt :( Szóval nem sikerült orvoshoz jutni. a rendelés meg csak 5-től van :(
2012. ápr. 23. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
és nincs ügyeletes állatorvos igaz? Ekkora felelőtlen egy gazdit,amint észrevetted vinned kellett volna,vagy felhívnod telefonon az orvost hogy mi a probléma,kiment volna!! De már mindegy úgynézem,részvétem a cicád miatt,nem ezt érdemelte szegény,hogy kínok közt haljon meg..
2012. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Részvétem, DE: Légy szíves ezt könyveld el a te hibádnak, ilyennek nem szabad többet előfordulnia. Ha megmérgezték, akkor többet nem tarthatsz kijárós cicát a szomszédok miatt. Ha nincs pénzed/lehetőséged állatorvoshoz rövid időn belül eljutni, akkor sem tarthatsz állatot, mert az életébe kerülhet.
2012. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6.-nak: sajnos vidéken nincs ügyeletes állatorvos, pedig én viszonylag nagyobb városban élek. Legközelebb 40 km-re van állatkórház :( És ha nincs autód, elég nehéz eljutni pl. éjszaka.
2012. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amint láttam hogy beteg vittem az orvoshoz! Csak a kapuban meghalt. És egyébként is nagyon kis városban élek Nagyanyám meg nem tud vezetni.. Csak mondom nem könnyű felfognom 11 évesen, mielőtt letámadtok. azért köszi a válaszokat.
2012. ápr. 24. 13:50
 10/10 A kérdező kommentje:
És tuti nem kell másik macska és nem fogok tartani. Hiába igérgeti mindenki hogy majd lesz másik.. meg blabla de nem kell.ja és nincs ügyeletes állatorvos.
2012. ápr. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!