Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a különbség a két macskaalo...

Mi a különbség a két macskaalom között, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A fressnapf újságjában láttam almot. Az egyik Multifit Biofresh csomósodó a másik Catsan nem csomósodó. Melyik a jobb? Egyáltalán miben különbözik pontosan? Vagy tudtok ajánlani jó macskaalmot ami nem büdösödik hamar és az ára sem az egekbe szökik. Hallottam valami szilikonos alomról. Az jó? És mi a pontos márkája?
2009. jún. 21. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:

a szilikagél a jobb,de drágább is,és lehet,hogy a cica nem fogja szeretni,hozzá kell szoktatni!!

a márkáját nem tudom sajma:(

2009. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem Multifit almom van, csomósodó a pontos neve nem jut eszembe. Valami antibakteriális is. Mindenképpen csomósodót vegyél,mert sokkal gazdaságosabb mint a nem csomósodó. Ugyanis ha pisil a cica,akkor egy öklömnyi gömbbé áll össze a pisi,és takarításkor nem dobsz ki tiszta alomkavicsot. Míg a nem csomósodó alomnál szétterül a pisi. A Catsan-t is kipróbáltuk már,de nem jött be. A Excellent-et is kipróbáltuk,az olyan mint a tengeri homok és púder illatú az egész. Csomósodó volt ez is,és meg voltam vele elégedve,csak kicsit drágább mint a Multifit. Olyan almot ne vegyél,amiben kék kristályszemcsék vannak, több ismerősöm mondta,hogy nem volt jó. Annyi a hátrányuk a kis szemcsés almoknak,hogy kihordja a cicus a tappancsával a szemeket.
2009. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a szilikagélest és a hagyományost fele-fele arányban keverve használom, nagyon jól megköti a szagokat és a nedvességet, ritkán kell cserélni, és így keverve az ára is kibírható. A csomósodó az én cicámnál nem vált be.
2009. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Biokats fresh csomósodó almot használom, ami tavaszi fű illatú. 10 kg 1300,-Ft-ba kerül és hosszú ideig használható, mivel jól csomósodik és könnyű eltávolítani a csomókat. Utána kell pótolni ahogy fogy. Az illata is kellemes nincs kellemetlen szaga. Apró egyenletes szemű, de nekem nem hordja ki a cica a tappancsával.

Sokfélét kipróbáltam nekem ez vált be.

2009. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom. Ha a cica és az alom rendesen van ápolva, használhatsz olcsóbbat nyugodtan (na mondjuk ne Tescosat)! Inkább költsd az almon megtakarított pénzt minőségi ételre, játékra, oltásra, ivartalanításra. Én pl.: mindig kiszedem amit kirak, mert egy látszólag egészséges cicának is rengeteg baci van a pisijében, kakijában. Nálunk sosincs büdös, a macskának sincs kivetnivalója. Én a Bioluxot használom: 5kg-os 300 Ft, 10 kg-os 500 Ft. Nem csomósodó ugyan, de nem is vagyok milliomos, takarítani meg mindegyik után kell :-)
2009. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a multifitre szavazok! :) Mi azt használjuk, teljes mértékben bevált.
2009. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én Pussycat nevű szilikonos almot a cicámnak, aki rögtön hozzászokott. Egyáltalán nincs szag és a kakija 2 perc megszárad, így rögtön mehet a wc-be. :D
2009. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, ugyan lassan 1 éves a kérdés, de én nagyon javaslom neked a Multifitet, abból 2 féle van a Biofresh és a Bioclean. Nekem a Biofresh nagyon nem vált be, egyrészt nagyon büdös volt, alig csomósodott, stb. stb, ellenben a Bioclean tökkkkéletesen bejött. Nulla szag, baromi jól összecsomósodik a cucc, nem hordja szét a mancsaival a lakásban a macskám - és az ára is nagyon baráti! (990 ft/7,5 kg)
2010. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem csomósodó!!!! Nem tudom, miért gondolja valaki h a nem csomósodó nem gazdaságos, mivel pont az a lényege h a pisit egyáltalán nem kell belőle kivenni csak a kakit. Szilikagéles: nincs szaga, nem csomósodik, tökéletes.
2011. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kis Enikő_ válasza:
Mi is kipróbáltunk minden félét, de a Multifit csomósodó vált be (20 vagy 25 kg-os zsákban adják). A nem csomósodó fajtákat nem szeretem. Amikor ki lehet venni a kis "gombócot" egészben, szerintem az a legpraktikusabb.
2015. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!