Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Napközben mi legyen a cicával?...

Napközben mi legyen a cicával? (amíg dolgozunk, és senki nincs otthon) Nagyon megviseli?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kapott kiscicámat ma reggel kizártam az előszobába. Nagyon sírt, de nem tudok vele mit csinálni, mert még nem szobatiszta, és nem szeretném, ha napközben mindent összepisilne. Vittem ki neki játékot, előtte van az eledel + víz, és az alomtálca sincs messze.
2009. jún. 22. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a cicánk kicsi volt, mi is bezártuk egy helyiségbe amíg nem voltunk otthon. Sajnáltuk mi is, de nem volt más választásunk. Sokáig nem tartott a dolog mert nagyon hamar szobatiszta lett, és már volt rá engedélye hogy a lakásban mászkáljon amikor egyedül volt. Ilyenkor legtöbbször aludt egy olyan helyen ahol érezte a "szagunkat" ( hálószobában az ágyon, vagy a nappaliban a kanapén) Most már nincs gond vele remekül el van egyedül is.
2009. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig níivákol, míg ott vayg. Fel fogja találni magát. Alvóhelyet tegyél neki!
2009. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! Megnyugodtam:) Ezek szerint ez csak nekem olyan nagy trauma, neki valószínűleg nem is annyira... :)
2009. jún. 22. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hosszútávon megéri még egy cicát beszerezni mellé. Én most szereztem egy úja kiscicát a nagymacskuszhoz, azóta látványosan boldogabb és kiegyensúlyozottabb! Ami nem csoda, mivel egyedül élek, eddig ő egész nap egyedül volz otthon. Kibírja, megszokja, de hosszabbtávon mégiscsak jobb neki egy társ. :)
2009. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!