Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudhatnám meg hogy...

Hogy tudhatnám meg hogy macskám hány éves? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
most 13 éves vok és már nem emlékszem h hány éves koromban találtam a macskát... valahogy kiderithető?
2009. jún. 22. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Én azt olvastam, hogy a felnőtt macskán igazából nem látszanak az öregedés jelei. Ugyanúgy néz ki 2 évesen, mint tíz évesen. Ha nagyon öreg, akkor biztos látszik a fogazatán és a szőrén, de konkrétan szerintem nem lehet megállapítani.
2009. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

állatorvos körülbelülre meg tudja mondani, ha elviszed. Előtte felhívod, hogy mennyit kérne érte, ha kérne egyáltalán.

Amúgy oltási könyve nincs? az is segítség lenne az orvosnak, hogy hány éve van nálatok, tehát a mininum életkort így könnyű behatárolni, a többi asszem a fogak alapján megy...

2009. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz
2009. jún. 22. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleidet, hogy kb. hány éves voltál akkor. Bár mondjuk ebből még mindig nem derül ki, hogy a cica hány éves most... :) Ha viszed oltatni, kérdezd meg az orvost, lehet hogy ő meg tudja állapítani valahogyan. Sok sikert!
2009. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt a humor kategoriajaba tetted volna, akkor azt mondtam volna, hogy vidd el az AVO-hoz vagy az NVH-hoz! Azok majd kiverik belole!

Bocsi!

Az allatorvost javaslom!

Valoszinuleg nagyon szereted, es az erdekelne, hogy meddig maradhat veled! Ereztesd szeretetedet vele, es meghalalja!

2010. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!