Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hányt, lehet baja?

A macskám hányt, lehet baja?

Figyelt kérdés
Reggel nem evett,és délután hányt először egy fűcsomót,de aztán már csak habosat (3szor). Nem eszik/iszik. De nem is viselkedik furcsán,játszik,hízeleg,dorombol,egyáltalán nem lehangolt. Nem spórolunk a dokival,ha baj van,de ha nem muszáj,nem utaztatnánk feleslegesen.

2012. ápr. 29. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha habosat hányt, ráadásul többször ilyen rövid idő alatt, akkor irány a doki!!! Lehet, hogy gond van a veséjével.

Nem akarlak megijeszteni, de nekünk volt már ebből baj :( Vigyétek orvoshoz mielőbb!

Mennyi idős amúgy a cica?

2012. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az enyem is szokott. Elvittem egy parszor orcoshoz. Csak a szort hanyja ki,kinti v benti a cica? Enyemis hany sokszor,es nem eszok,elvittem orvoshoz csinalt 1000 vizsgalatot es semmi... Ha tovabbra is hany go orvos:)
2012. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kinti-benti sziámi nőstény (ivartalanított) és 1 éves lesz júniusban. Az előbb is hányt 2 habosat,de aztán ivott vizet,nem is keveset,meg még mindig hízeleg meg játszik. De így,hogy ezekkel együtt már 5ször hányt...:S ha holnap is,akkor tényleg visszük dokihoz :(
2012. ápr. 30. 00:13
 4/19 anonim ***** válasza:
ismerősömék macskája rendszeresen kajálta a páfrányokat vagy miket, és össze-vissza hányt mindent... mert perzsa volt, és így oldotta meg a szőrcsomók kihányását :D
2012. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
páfrányunk nincs,de elég sokat van udvaron a cica ebben a jó időben,és nem tudjuk mindig figyelni.Az biztos,hogy leandert nem rágott.
2012. ápr. 30. 00:18
 6/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem reggel mindenképpen mutassátok meg dokinak, mert ez nem normális. Ha kaját vagy szőrcsomót hány, az egy dolog, de a hab már más kategória.

Én cicáim is rühellnek egyébként utazni, úgy ordítanak mindig a dobozban, mintha ölnék őket, de ezt ki kell vizsgáltatni. Szorítok, hogy ne legyen nagy baj.

2012. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,reggel felhívom a dokit,hogy mikor tudja fogadni,remélem semmi komoly.
2012. ápr. 30. 00:30
 8/19 anonim ***** válasza:
hány és iszik, ez tökre veseelégtelenségszerű.
2012. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért hányt fűcsomót,mert a macskák a gyomor égés miatt azt esznek,így szabadulnak meg a gyomrukban lévő szőröktől....nem hiszem,hogy vese,mert még fiatal ahhoz!!!

Füvet meg mindig kell neki adni,mert attól tud megszabadulni a szőrtől,ami égeti a gyomrát!!!

2012. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
17 óra fele hányta a füvet,akkor még nem aggódtunk,de azóta hányt 5x,amiben egy szál fű sem volt,csak hab+nyál
2012. ápr. 30. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!