Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon problemas cica, megfog...

Nagyon problemas cica, megfog valtozni?

Figyelt kérdés

A cicam a vilag legrosszabb macskaja. Erre garanciat is vallalok. 1 eves, de egy csomoszor nem megy az alomra, pedig kiraktunk neki kettot is, es minosegi almot veszunk. Nagyon sokszor nekugrik anyukam labanak, es beleharap, mindenfele ok nelkul. Altalaban sikerul eltalalni egy venat, ugy csorog le a ver szegeny anyukamrol, mint egy rossz horrorban. Multkor majdnem a szemet kaparta ki, ugy, hogy anya meg aludt, egyszercsak ravetette magat es elkezdte kaparni. Akkor is minden tiszta ver lett, tehat nem gyengen csinalja. (nem volt keso, hogy ehes legyen, 6 orakor csinalta) Aztan nem hajlando enni, csak felixet, abbol is csak azt, ami alutasakos, mert a dobozos mar nem jo. Hiaba nem adunk neki masikat, (2 nap a rekord) inkabb ehen hal, de mashoz nem nyul. Igy viszont nagyon sokba kerul. Allandoan szexel, (a takarojaval) mondjuk meg ez a legkisebb gond, de tenyleg naponta orakat, mar sok honapja. Ez normalis?? (fiu cica)

Mindent probaltunk mar, hogy megneveljuk, de semmi nem hasznal. Kezzel nem szabad utni, igy ha harap ujsaggal csapunk a fenekere, de semmi haszna. Aztan probaltuk lefrocskolni kicsit vizipisztollyal, az se erdekli. Kapott mar szeretet megvonast, nem valt be.

Mit lehet meg tenni?

Most fogjuk vinni miskarolni, attol lefog nyugodni kicsit? Nagyon szeretem, de ilyen elvetemult cicat en meg eletembe nem lattam, pedig nekunk se o az elso.


2012. máj. 6. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás mindenféleképpen jó ötlet!

A karmait szépen vágasd le az orvossal, és nézd meg hogy csinálja, te is vágd neki otthon.

Ez a macska hiperaktív, nagyon sokat játszatok vele, "horgászbottal" könnyen le tudjátok fárasztani.

Egy-két év múlva nyugisabb lesz ,addig kitartás!

2012. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.Az ivartalanítás változást fog hozni,de nem rögtön.3-4hét műtét után míg kiürül a szervezetéből a hormon és onnantól fokozatosan lenyugszik.

Ami még a lefárasztásnál játszik az a lézer!Úgy rohannak utánna,hogy csak na és jókat pihennek tőle.Kitartást a cicához.


Száraztápot nem eszik a cica?Talán a Felix szárazat megenné.Én most vettem 4-es csomagba felix alusat és 1 csomag 500 volt,de nálunk 2 cica eszik napi egy alusat a többi száraz kaja.

2012. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!