Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik így a cicám szőre?

Miért hullik így a cicám szőre?

Figyelt kérdés
csak hozzám bújik és már csupa szőr vagyok, ha pedig megsimogatom akkor csak úgy repkednek a szőrcsomók. lehet hogy a nyári idő miatt? ez az első tavasz, hogy itt van velem :)

2012. máj. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a hirtelen meleg miatt nagyon elkezdett vedleni :)
2012. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is vedlik. Ha más tünete nincs, akkor semmi baja a cicádnak!
2012. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy gyönyörű szőrű cicám. Amint hozzám ér, tiszta szőr vagyok. Fésűvel keféld a szőrét, lehetőleg naponta többször is. Minden cica vedlik tavasszal, csak a nagyobb szőrűk jobban. Pl. a másik cicám télen gombolyag, nyáron meg mintha nem lenne aljszőrzete, mégsem hullik annyira a szőre. Rejtély számomra :)
2012. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám is rettenetesen hullajtja a cicát. Pont most akartam írni. Két marokkal, gyengéden huzigáltam a szőrét, és marokszámra jött ki a szőre. Rettenetes. Nem emlékszem, hogy tavaly ennyire hullott volna neki. Nem lehet valami vitaminhiány? Ráadásul olyan kis soványka is. Nagyon válogatós, nem eszik szinte semmit, amit még kölyökkorában megevett pl. tojás nyersen, vagy máj, stb. Most csak a csirke vagy pulykahúsos kite-kattot hajlandó megenni. De ha már marhahúsos, már nem eszi.
2012. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szőrét hullajtja. bocsi
2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!