Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újszülött kiscicát hogyan...

Újszülött kiscicát hogyan lehet bolhátlanitani?

Figyelt kérdés
Porral behintettük öket de allig fogadta el az anyja utána, hálisten végülis igen. Valami más megoldás nincs?
2009. jún. 24. 16:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
sztem ez a mi dolgunk, nem ez volt a kérdésem..
2009. jún. 25. 14:27
 12/18 anonim ***** válasza:
Pontosan, a Te dolgod, a Te döntésed, ezt is írtam. A kérdésedre visszatérve én azt javaslom, hogy vidd őket állatorvoshoz, csak ő fogja tudni, hogy biztonsággal hogy kezelhetőek az újszülött cicák a mamával együtt.
2009. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jó persze igazad van én nem is vállanék ugy kiscicát hogy arr várhatok nagyon meg hirdessek meg minden és a végén a nyakamon marad. nekünk megvannak a gazdák de ha nem is vinnék el vmi miatt akkor itt maradnak nálunk, jó helyük lesz, elvégre ugyis csak 2en vannak.
2009. jún. 25. 16:28
 14/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen bolha- és rühirtó paszta, azt a nyakuk hátsó részére kell kenni, hogy ne tudják lenyalni. De nem tudom, mennyi idős kortól lehet alkalmazni. Az enyémnek az állatorvos 8 hetesen adta.
2009. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező! Azt írtad hogy az mind meg van amit a 13,35 írt de ha ez így lenne akkor most nem lennének a picik bolhásak!!!
2009. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mellékesen már nem aktuális a kérdés.. nemkívánok erről tovább beszélgetni mert csak felbosszant.. gyönyörűek a cicák, bolhamentesek és csakez a lényeg
2009. jún. 27. 12:28
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ugyanilyen gondom, a port semmiképpen ne használd! A mi cicaanyánk azért nem etette őket!

Ne porozd be őket, és arra is figyelj, hogy az újszülött kiscicát ne fogd meg kézzel, mert átveszi a szagod! Egy kicsit idősebb korban (úgy 1-2 hónaposan), hogyha már simogatod a kicsiket, akkor óvatosan csipesszel szedegetheted, ahogy az egyik válaszadó már mondta! De vigyázz, ha a kicsiknek fáj, az anyjuk elviheti őket!

De porozni csak 4-5 hónapos korban lehet úgy, hogy teljesen biztonságos legyen!

2009. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
a kicsiket születésük óta minden nap simogatjuk, a mama tűrte és szoptatta tovább.. porozva is voltak, nemtetszett a maminak de megszokta..
2009. jún. 30. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!