Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek elütötték a cicámat?

Szerintetek elütötték a cicámat?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban arra keltem hogy morog,nyávog,fúj és úgy kakil.. majd rá 5 percre véreset pisilt. De már Vasárnap óta csak fekszik..:/ néha feláll megy akkor is nyávog. Vasárnap reggel még semmi baja sem volt,sajnos el kellett utaznom és nővéremék kiengedték mire haza értem már feküdt. Ma kihívom az állatorvost nagyon félek :/

2012. máj. 9. 05:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem engedem. Féltem ahhoz túlságosan, de még utána is nehéz lesz ki engedni mert ha tényleg megverték mi van ha még 1x megteszik? :( Csak mivel kandúr cica elég necces a házban tartani.
2012. máj. 10. 12:10
 22/29 anonim ***** válasza:

Ne engedd ki!:) Tudsz venni pl:a Freshnapfban venni neki ilyen kis macskahordozót,kutyaólat:) nekünk is van cicánk,és estére mindig bezárjuk a kis "ketrecébe".:DD napközben pedig egy kis időt szánj rá,simizd, játsz vele:))

Amúgy hogy van a cica?:$

2012. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Most már jobban van, már nem véres a vizelete sem. És mindig mászkálni akar, meg persze kimenni az udvarra...
2012. máj. 13. 11:03
 24/29 anonim ***** válasza:
Rakd bele a hordozóba és vidd ki levegőtszívni az jól esik majd neki.
2012. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Tegnap már kivittem kézben!
2012. máj. 13. 11:32
 26/29 anonim ***** válasza:
Na szerencsés a cicád hogy túlélte amúgy az elütést és jobbulást neki.De kézbe ha kiviszed le is ugorhat és elszökhet.
2012. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tud elszökni.. még futni azért nem tud. És nem is akar elmenni szépen ül vagy épp fekszik a kezemben! :)
2012. máj. 15. 12:20
 28/29 anonim ***** válasza:
Ahogy elolvastam egyből átéreztem de minden oldalon egyre inkább mosolyogtam. :) Gratulálok,remélem elkapod a tettest!!
2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) én is remélem hogy meg lesz a tettes :(
2012. máj. 16. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!