Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmondjam Anyukámnak, hogy...

Elmondjam Anyukámnak, hogy elpusztult a cicánk?

Figyelt kérdés
Ma reggel találtam meg a cicánk holttestét az árokban, elütötték. Afféle közös cica volt. Anyukám viszont tegnap utazott külföldre kikapcsolódni, és csak csütörtökön jön vissza. Azon tipródom, mi is lenne a jó: estefelé megmondani, vagy várni mondjuk holnapig? Én itt bőgök egész nap, nem akarom, hogy ő is ezt tegye. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2012. máj. 1. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne rontsd el a kikapcsolódását. Elég ha akkor tudatosul benne, hogy elveszítette a kedvencét, ha haza jött.
2012. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogy elmondd neki, tönkretennéd a nyaralását.Ahogy hazaér, vagy mikor elindul hazafelé, elmondhatod neki.
2012. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el,csak mikor hazaér,de ne aval kezd!
2012. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegényt hagyd hadd pihenjen. Szegény macskát meg temesd el addigra, és a sírt mutasd majd meg neki. Gondolhatod amikor nagyapám elment az annak idei Csehszlovákiába munkahellyen kirándulni, és pont az nap pusztult el neki is a legjobb igáslova. Lábtörés miatt, aztán vágóhídra került.
2012. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék az előttem szólókhoz, hogy részvétem. Gondolom, sokat jelentett nektek az a cica :(
2012. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most már kicsit tisztább fejjel tudok gondolkodni, és jó, hogy megfogadtam a tanácsotok. Rossz, hogy nem oszthattam meg vele, de így lesz a legjobb.

2012. máj. 1. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!