Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicákat akarok elhozni....

Kiscicákat akarok elhozni. Két nőstényt hozzak el vagy egy kandúrt?

Figyelt kérdés
Szóval,a barátom macskájának született 3 kölyke.Az egyik talán kandúr,a másik kettő nőstény.Kandúrt és nőstényt semmiképp nem hoznék el,mert az nem egészséges párzási időszakban.Ugyhogy vagy a két nőstény,vagy a kandúr.Ti melyiket ajánlanátok?

2012. máj. 10. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen ivartalanítani kéne, szóval mindegy, hogy melyiket hozod el. A nőstény párzási időben vérnyákol az ablakod alatt, a kandúr meg sosincs otthon...
2012. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ivartalaníttasd, és akkor mindegy hogy melyiket hozod.

2 nőstényt elhozol, és majd mindkettő ( a már itt olvasottak szerint) 8 hónaposan vemhes lesz. Hát az 2x5 cica durván. Szóval inkább ivartalaníts!

2012. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani nem akarok,csak meg szeretném tudni,meik lenne jobb -.-
2012. máj. 10. 18:52
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért pusztult el az 1,5 éves gyönyörű kandúr cicám, mert nem lett időben ivartalanítva és egy kóborlás alkalmával összeszedett valami olyan vírust, amitől elpusztult!

Azért javaslom az ivartalanítást, hogy ez ne történjen meg veled is.

Amúgy meg arra gondoltál, hogy mi lenne a kb. évi 20 kiscica sorsa? :/

2012. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem akarsz ivartalanítani, akkor inkább egyiket sem.

Egyébként inkább a kandúrt. Én valamiért a kandúrokat szeretem jobban. :) Nagyobbra nőnek, amit én szeretek. És eddigi tapasztalataim alapján bújósabbak is. Bár ez valószínűleg nem általános érvényű igazság, de nekem pont így jött ki.

2012. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanítani nem akarod őket akkor két nőstényt hozd mivel a kandúrok jelölnek lakásba is és erről nem lehet őket leszoktatni csak ivartalanítani én probáltam de nem ment.Meg 2 cuki cica jobb mint 1 cuki cica.
2012. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó úgy is, ha egy fiút, és egy lányt hozol el.

Nagyon édesek lesznek meglátod, de ivartalanítsd őket!

2012. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

21:58 : Nekem lehet mákom van, de az 2 éves kandúrom még nem jelölget. Le is kopogom gyorsan!


Szerintem mindegy milyen cicát választasz, de ha ellentétes neműeket választasz elkerülhetetlen az ivartalanítás.

2012. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,várom a továbbiakat
2012. máj. 11. 20:36
 10/20 anonim ***** válasza:
Én a kandúrt ajánlom, mert az nagyobbra nő, szebb, fényesebb a szőre, és bújósabb is!
2012. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!