Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Árva kiscicát találtam Mit...

Árva kiscicát találtam Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy kis cicát kb 10 napos szeretném felnevelni de nincs nősténymacskám és macskatejet csak egerben tudnék venni és drága mien tejet adjak neki? és hogyan kell felnevelni egy ilyen pici cicát?

2012. máj. 10. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__240661-az-an..


ezeket találtam, ami esetleg segíthet neked :)Mindig figyelj rá és etesd 2 óránként, burkold be melegen ha hidegebb idő van, és olyan helyen hagyd kicsit önállóbbnak lenni, ahol nincs semmi éles.

Sok szerencsét!

2012. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
epp tavaly ilyenkor szuletett 2 kiscicam es az anyjuk meglaht kb 10 napra ra.3-4 orankent adtam neki tejet (tehentejet) fontos,hogy gyakran etesd mert az anyjuktol is par orankent esznek.
2012. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Ha nincs megoldás a kínaiak párszáz ft/db-ban felvásárolják.:DDD
2012. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tehéntejet ne adj neki, csak mázli kérdése, hogy egyáltalán nem hal bele.

TÁpszer kell neki, állatorvosnál, háziállatboltokban mindig kapsz.

Ha minden kötél szakad és nincs más, akkor adj neki kecsketejet, bár azt szerintem nehezebb beszerezni, mint a tápszert.

2012. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte semmi baja nem lesz a tehentejtol.
2012. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehéntejet ne adj neki.A patikában lehet kapni babáknak való tápszert.Az én állatorvosom azt ajánlotta,amikor kevés volt a teje a nőstény cicámnak.
2012. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat holnap be is szerzem a tápszert csak az a baj hogy suliba járok és holnap 6 órám lesz szoval addig nem tudok neki enni adni de mielőt elindulok jól megetetem
2012. máj. 10. 18:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok hogy lehet e neki tejszínt adni?
2012. máj. 11. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki nem ért a témához legalább ne irjon már...-.-"

a tehéntej egyértelműen NEM jó...nehogy azzal etesd...azzal abszolút semmi esélye..főleg h ilyen picike még. Ha tudsz vhol venni tejpótló tápszert akkor az nagyon jó, összetétele nagyon hasonlít a macskatejhez!!! Csak és kizárólag ezt add neki enni. Más egyenlőre nem kell. Egyébként itt mindent megtalálsz: [link] :) remélem segítettem. Sok szerencsét!

2012. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még valami: hogy tudjon pisilni/kakilni a fenekét kellene törölgetni. Mivel magától még nem tud. De ezt is írja az oldal, amit linkeltem:)
2012. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!