Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek haragszik rám a...

Szerintetek haragszik rám a cicám?

Figyelt kérdés
1 órája találtam egy szőrös portalanítót,és meg akartam mutatni a cicusomnak,hátha játszani fog vele,de ő annyira megijedt tőle,hogy morog,és állandóan lesi,hogy mikor jön újra elő a nagy szőrös izé..már adtam neki jutalomfalatot,simogattam,de ha felveszem morog rám. most rám haragszik?
2012. máj. 12. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor az enyém megijedt a játékvonattól, akkor elkezdtem a mozdonnyal úgy játszani, ahogy a macska játszik az egérrel, ütögettem, pofozgattam, fogdostam, felvettem, letettem, a földhöz szorítottam, úgy tettem, mintha megharaptam volna. Egyszóval úgy játszottam vele, mint egy macska tenne. És közben egyre közelebb vittem hozzá, majd felvettem és letettem elé, de nem a lába elé, hanem azért messzebb. Így viszenek egymásnak ajándék zsákmányt a macskák. Ebből rájött, hogy nem kell félni tőle, a vonat is csak egy zsákmány, egy játék. Pár perc már ott ült a körbe rakott sínek közepén és lepofozta a vonatot a sínről majd elégedetten távozott.
2012. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!