Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy a fenébe szoktassam le a...

Hogy a fenébe szoktassam le a függönyönmászásról?

Figyelt kérdés

Azért csinálja, hogy idegesítsen. Piszkosul szeretem, de időnként k.ára kiakaszt. Élvezi, hogy kiabálok vele, aztán meg nekemugrik. Adok neki kaját lehet éhes, de hosszútávon azt fogja hinni, hogy ha ezt csinálja, akkor az jutalommal jár.


Már csak azzal az egy módszerrel tudom elkergetni a függönytől, ha megfenyegetem valami sprével. Utálja minden dezodor szagát asszem, elég a sprát megmutatni neki és már iszkol is. A gond, hogy kb 2 perc múlva már jön vissza. Most is nekemugrott mint a franc, akkorát koppant szegény, de mondjuk "macska"baja.


2009. jún. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kitartóan fenyegeted minden alkalommal akkor talán rá fog jönni hogy azt nem szabad. Nekem is "bolond" macskám volt, de már kezd lenyugodni ahogy idősebb lesz, már csak ritkán csinál ilyeneket. Előtte meg széttépte az összes függönyt, meg pattogott mindig mint a gumilabda.

De ha leszeded a függönyöket az is jó megoldás, nem lesz mire másznia és talál majd valami jobb szórakozást, később visszarakhatod ha már úgy érzed...:D

2009. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor rosszalkodik, szólj rá határozottan és közben fecskendőből LANGYOS vizet spriccelj rá.

Ez jó, mert nem fogja tudni hogy ki "lőtte le", és össze fogja kapcsolni a határozott tiltásod a lövéssel. Így le fog róla szokni.

2009. jún. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!