Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Születtek kiscicák, de az...

Születtek kiscicák, de az anya cica epilepsziás a kicsik örökölhették?

Figyelt kérdés

A barátnőm macskáiról van szó. Mondta, hogy lesznek kiscicák és én foglaltam belőle 1-et.

De csak nem rég mondta el, hogy az anya cica Epilepsziás amire gyógyszert szedd.


A kiscicák akkor örökölhették a betegségét?


Ne itéljetek el, de nekem így nem kell akkor a cica, de hogy mondjam meg neki? Meg ha az elején tudtam volna nem kértem volna belőlük.



2012. máj. 20. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Én a cicát kertben tartottam volna, és minden oltását megkapta volna, de ha örökölte mennyi lehetne az epilepsziás gyógyszere/kezelése?
2012. máj. 20. 11:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, a hajlam öröklődik, mint az allergiánál. Hogy mond meg neki? Egyenesen és nyíltan közöld vele, hogy rendkívül etikátlan volt tőle, és ha előbb tudod,hogy beteg, nem fogadod el. És kérd meg, hogy ha még nem születtek meg a kölykök, akkor vigye el ivartalanítani. Nehogy már te érezd magad rosszul ezért. Ha megsértődik, hagy sértődön.
2012. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megszülettek sajnos, de igazad van. Elmondom neki és lesz ami lesz. o.o
2012. máj. 20. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ivartalaníttassa mert így senkinek sem fognak kelleni és a kiscicáknak sem jó. Ilyen cicákat (másokat sem) nem kell szaporítani. Mond meg neki, hogy ez így neked nem felel meg. Ha hirdeti, ott is mindenképp tüntesse fel a betegséget, hogy ne legyen belőle további gond!
2012. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!