Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megunt a macskám?

Megunt a macskám?

Figyelt kérdés
Pár hete teljesen megváltozott a viselkedése. Régebben le se tudtam vakarni magamról, mindig a közelemben szeretett lenni, ott volt, ha aludtam, ha fürödtem, stb. Mostanában egész nap kinn van az udvaron, csak enni jár be, ha felveszem, kapálózik, nem igényli a simogatást és nem jön, ha hívom... Semmi konfliktusunk nem volt, miért csinálja ezt?
2012. máj. 21. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem is a te macskád, szomszéd macskát cipeled magadhoz erőszakkal. Persze hogy ellenkezik.
2012. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kandúr akkor azért van udvaron,hogy kandúrkodjon vagyis már a nőstények is érdeklik. És már nem kicsi ezért nem szereti a nyaggatod. Ha nőstény akkor nem tudom. a mi macskáink kandúrok és azok is így viselkednek. Ez természetes. 12/L
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%
Szerintem egyszerűen csak öregszik :). Olyan, mint amikor kiskorodba még babázol stb. felnőtt korodra ezt elhagyod . Mi kutyusunk is ilyen : mikor még pici volt állandóan hozta a labdát , hogy játszunk, most 5 éves és ha hazajövök se ugrál össze :D ne aggódj , nem jelenti azt , hogy "haragszik rád"! 11L
2012. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem kandúr, ivartalanított nőstény (ezért is furcsállom az egészet). Kedves első, nem igazán értem a felvetésed, ha vicc akart lenni, hát.. sajnálom.
2012. máj. 21. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kandúr akkor csak az lesz amit én mondok, egy ugyanolyan kinézetü macskával birkózol mint a tiéd.

Lehet tiéd már rég otthon van.

2012. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicámnak is szoktak lenni ilyen "hangulatváltozásai". Néhány hónapig le sem tudom vakarni magamról, majd egyszer csak eltávolodik. Ez szerencsére csak pár hétig szokott tartani, azán megint levakarhatatlan. :) Nem tudom mitől lehet.
2012. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát, remélem ez is csak időszakos lesz. köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 21. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
nyár van, sok az érdekesség kint, ne aggódj, télen ki se tudod majd zavarni a hidegre... :D
2012. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy neked is változik pl. a szagod, pl. betegségtől, egyébtől ?
2012. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!