Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért nem megy be a macskám az...

Mért nem megy be a macskám az oljába? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
nemrég csináltunk a macskáknak egy nagyon jó olt...és amikor kész volt egyből be is ment de most nem megy be nem tom mért amikor berakom szagolgatja az olt és utána kijön..lehet h azért mert amióta ott van a kajája(most már máshol van)az idegen macskák(szomszéd macska stb..)odajártak és érzi a szagukat?
2009. jún. 28. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskák mindíg maguk választják ki a pihenőhelyüket. Megvásárolhatod te a legflancosabb fekvőhelyet, lehet hogy soha nemfogja használni, ellenben előszeretettel heverészik mondjuk a kanapé alatt a szőnyegen. Lehet, hogy egy idő után mégis megkedveli az általad készített helyet, de ha nem, akkor semmit sem tudsz tenni.
2009. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok,értem de mielött nem került a "végleges"helyére akkor bent feküdt meg aludt is éjszaka!de amikor odatetük a végleges helyére ott is bement meg minden...csak odamentek a szomszéd macskák kajáért..lehet h a szaguk miatt nem megy be?
2009. jún. 28. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony valószínű, hogy a többi macsek miatt nem megy bele.
2009. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok,köszi

majd veszek ilyen macska riaszto spray-t és befújom ahol beszoktak jönni a macskák...

2009. jún. 28. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És a spray megismeri a te macskádat és őt nem iasztja majd el?:-)
2009. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál,hogy az általad véglegesnek ítélt hely Őkelmének nem tetszik?Próbáld átrakni az "ólt",bár macskád van és nem "disznyód".
2009. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes válaszokat olvashattam itt, de én csak egy válaszadónak tudtam igazat adni: a cicák mindig maguknak választják ki a pihenő/alvóhelyüket, attól függetlenül, hogy bent milyen szag/illat van. Ez az én cicáimra is igaz, erről se a cicus, se te nem tehetsz.
2009. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!