Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyatejpótló tápszer kiscicák...

Kutyatejpótló tápszer kiscicáknak?

Figyelt kérdés
Sajnos elfogyott a macskatejpótló tápszerük, ugyszint a boltból is..kutyásat vettünk mert csak az volt.. annyi különbség van köztük h a macskás tápszernek a zsírsav tartalma 30%, fehétjetartalma 24% a kutyás 18%, és 22%..Adható-e kiscicáknak?

2012. máj. 26. 11:57
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:

Hát mi van rá írva?

A boltba nem tudták megmondani?


Szerintem adható neki, de nem nem akarok hülyeséget sem mondani.

2012. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha nincs macskás, akkor valamit kell adnotok a kicsiknek. Jó lesz a kutyás is. Vehettek laktózmentes tejet is hozzá.
2012. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egyértelműen az van ráírva hogy kölyökkutyáknak, szoptatós, vemhes szukának stb...mivel nincs más ezért most muszáj lesz ezt enniük.. majd hétfőn utána járok h van-e macskás. meg már am is 4 hetes körüliek, ugyh lassan ideje belekóstolni egy két konzervbe is...:-)


am köszi a válaszokat! :)

2012. máj. 26. 13:58
 4/6 A kérdező kommentje:
meg am szerintem is adható, hiszen az összetételük nagyrészt megeggyezik...de azért gondoltam megkérdezem:D :)
2012. máj. 26. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lassan kezdhetsz adni nekik szárazat is. De nem konzervet, mert abban semmi tápláló nincs, a nagy része víz. A konzerv csak nasinak jó.

Vegyél száraztápot és áztasd bele a tápszerbe, vagy kecsketejbe, vagy laktózmentes tejbe, hogy felpuhuljon. Úgy kell előbb majd velük megkóstoltatni, hogy az ujjadra teszel belőle és kínálgatod.

2012. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Akkor majd megpróbálom szárazzal!:)
2012. máj. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!