Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tejpótló tápszer (kecskének)...

Tejpótló tápszer (kecskének) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Egy kecskegida felneveléséhez kellene, vagyis addig, míg szilárd táplálékot is magához vesz. Takarmányboltba jelenleg nem tudok elmenni, neten nem sok mindent találtam.


Párom szüleitől hozzuk majd a gidát, tőlük majd informálódok, csak jelenleg őket se tudom megkérdezni. Kecsketejjel meg nyilván nem fogom itatni, mert az kell a sajthoz, meg kicsit drága is lenne, meg amúgy is 200 km-re laknak. :) Ezért kellene a tejpótló.


Szóval egy kecske számára kb. mennyibe fog kerülni ez nekem?


2012. márc. 1. 11:07
 1/3 drexike válasza:
10 kiló 5000 ezer ft kb ez egy szük hónapig elég
2012. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igyekszem elmenni utánaérdeklődni is, de addig is szeretnék informálódni itt a neten. :) Csak hát akárhogy kerestem rá, árakat abszolút nem találtam, esetleg nagy tételre, de az meg ugye nem reális nagyon, mert a kisebb kiszerelésnek drágább szokott lenni a kiló ára. Meg hát azt se találtam, egy kecskére mennyi tápszert kell számolni. Ezért gondoltam itt megkérdezem, hátha valaki tud segíteni. :)
2012. márc. 2. 07:32
 3/3 intrepid ***** válasza:
Figyelj légyszi! Ha tudsz a környékeden tehenet, akik eladnak neked valódi, manipulálatlan tehéntejet, akkor add azt a gidának. Fel fog nőni rajta, és semmi baja nem lesz. Ha nekem nem hiszed el, kédezd meg erről párod szüleit, vagy egy tenyésztőt, vagy az állatorvost. Nagyon sok kiskecske felnőtt tehéntejen. Így nem költesz el vagyonokat tápszerre. Az is csak egy lehúzás.
2012. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!