Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha lehet, akkor hol lehet...

Ha lehet, akkor hol lehet altatót szerezni?

Figyelt kérdés

Ha lehet, akkor hol lehet olyan gyógyszert szerezni, ami kicsit elbódítja, elaltatja a cicát, csak egy annyi időre míg hazaszállítjuk? Esetleg állatorvosnál vagy valami állatpatikában ?

Köszi a válaszokat!



2012. máj. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan hozod haza? Tudod, hogy rosszul viseli?
2012. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb ha veszel egy macska hordozót?
2012. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mikor pici volt mindig kidobta a taccsot a kocsiban és a doki adott kimondottan erre a célra gyógyszert. Megnyugtatta a hasát és kicsit ő is nyugodtam lett, de ugyan úgy végig nyávogta az utat.

Visszatekintve nem érte meg. Egy idő után úgy is megszokja és ember legyen a talpán aki megeteti a macskával ;)

Ha hasonló problémád van, ne adj neki enni az út előtt! :)

2012. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hordozónk van, csak buszon vinnénk és az egy 25-30 perces út .. és szerintünk végignyávogná ... még nem próbáltunk vele ilyesmit!
2012. máj. 27. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fogja végig nyávogni az utat, ne aggódj. Meg lesz ijedve inkább elbújik, de nem fog nyávogni.

Legalábbis ez én cicám 1 órát is kibírt a buszon. Közben beszéltem hozzá és kész. Az emberek egyik fele hülyének nézd majd, de ne törődj vele a lényeg, hogy a cicát megnyugtasd. :)

Nem lesz gond ne aggódj. Felesleges lenne a gyógyszer! :)

2012. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!