Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Mi lehet a baja a...

Sürgős! Mi lehet a baja a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
Most nyáron lesz egy éves a cicám, és egy-két napja nagyon csúnyán, hurutosan elkezdett köhögni, ami napról napra egyre rosszabb lesz. Már könnyezik bele amikor elkezd köhögni. Gyanakszom arra, hogy váltja a fogát.. Nem eszik, nem iszik, csak egy helybe fekszik (néha azért járkál egy kicsit). Kamilla teát próbáltam neki adni de nem itta meg.. kenyérbe is bele áztattam, hátha úgy szimpatikusabb lesz neki.. de nem ette/itta meg. Kiskanállal adtam neki egy picit, de nagy részét kiköpte. Esetleg szerintetek egy negyed Rubophen tablettát összetörve egy kis kanál vízzel adhatok esetleg neki? Pls segítsetek!! :/

2012. máj. 27. 19:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

De az állatorvosok, azok mind magánorvosok... És elég soknak a háza egyenlő a rendelővel.

Nem olyan, hogy bemész az sztk-ba és lehet, hogy nem fogadnak.

2012. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
jól van igazad van máskor az út szélén hagyom a cicát vagy elviszem menhelyre ahol elaltatják
2012. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!