Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye túl fogja élni a cicám?

Ugye túl fogja élni a cicám?

Figyelt kérdés

Bekentem a hajamat hajpakolással és elaludtam. Arra ébredtem később, hogy a cicám nyalogatta a hajamat. Azóta 3x hányt, egyszer rendeset, 2x habot (miután legelt). Legközelebb reggel tudom elvinni állatorvoshoz és nagyon félek. :( Van, hogy bágyadtnak tűnik, viszont az előbb játszott, akkor nem tűnt betegnek.. Ugye túl fogja élni?

Ezt nyalta le egyébként a hajamról: [link]


2012. máj. 28. 00:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lesz velem, ha valami baja lesz. :( A családomon kívül szinte csak ő van nekem..
2012. máj. 28. 00:22
 2/10 anonim válasza:
Az en kutyam is megeszik mindent, pedig csak fel eves. Nagyon kell vigyaznom mert ha nem figyelek meg a domesztoszos vizet is megisza. Ne agodj kihanya es semmi baja nem lesz.
2012. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém:( Remélem nem lesz semmi baja. Nyugodj meg, ha játszik akkor szerintem annyira komoly baj nem lehet, de ettől függetlenül holnap mindenképp vidd el dokihoz. Meg ügyelj rá hogy igyon sokat, úgy hallottam ez ilyenkor fontos.
2012. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, tényleg nem lesz semmi baja. Most már alszik, és reggel mindenképp elviszem dokihoz!
2012. máj. 28. 00:32
 5/10 anonim válasza:
100%

Most már biztos túl vagytok a vizsgálaton, de ha legközelebb ilyet csinál és már nem rókázik, próbálj vele valamilyen folyadékot itatni, az hígítja a gyomrában az anyagot. :)


Majd írd meg mit mondott az orvos, engem érdekelne! :) Köszi! ^^

2012. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nagyon szívósak,nem hiszem,hogy komoly baja lesz.
2012. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta ő is, hogy itassuk sokat, és minden rendben lesz. Amúgy azóta rendben van, ugyanúgy játszik és rosszalkodik, mint ahogy szokott. :)
2012. máj. 28. 14:35
 8/10 anonim válasza:
Akkor jó. :D A mienk is sokmindenbe belekóstol, vagy tapizza, ilyenek a cicók. :D Örülök, hogy már rendben van. ^^
2012. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy annyit nem nyalhatott le szerintem, hogy komoly baja legyen, de máskor azért vigyázz! Érdekesek ezek a macskák, néha finnyásak, máskor meg a legelképesztőbb dolgokat képesek megenni, amiket nem kéne :S Örülök, hogy jól végződött a történet! :)
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém is elég érdekes dolgokat tud megenni.. Legközelebb jobban vigyázok, és most örülök hogy teljesen jól van. :)
2012. máj. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!