Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma este eszre vettem, hogy...

Ma este eszre vettem, hogy véres a kan cicamnak a feneke almozas utan. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Mitol lehet ez? Mit csinaljak?
2012. máj. 28. 22:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1es.Az eletem a ket kiscicam, es bele halnek ha barmi bajuk lenne. bocs ha bunkon valaszzoltam de az h nem vok felelosseg teljds gazdi az nem igaz. ugy banok veluk mint ha babak lennenek. egyut fekszunk egyutt kelunk. Es mar osszevesztem parommal is mert en osszeszedem a merget a padlason. felugyelet nelkul az udvarra ki sem mehetnek ha meg elbujnak mar zorgok a konzerves dobozzal h merre lehetnek...

egyebkent azota semmi baja csak szekrekedese volt hala istennek. azert koszonom a valaszokat.

2012. jún. 2. 09:21
 12/12 anonim ***** válasza:

"az h nem vok felelosseg teljds gazdi az nem igaz. ugy banok veluk mint ha babak lennenek. egyut fekszunk egyutt kelunk"


Azt elhiszem, hogy szerető gazdájuk vagy. De abban már nem vagyok olyan biztos, hogy felelősségteljes gazdi is vagy. A szeretetnek nemcsak a babusgatásban kell megnyilvánulnia, hanem abban is, hogy orvoshoz viszed, ha baja van. Van olyan mérgezés, aminél akár félnapos késedelem is a cica halálát okozza.


Most szerencséd volt. Legközelebb is az lesz??

2012. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!