Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud segíteni Cica névben?

Valaki tud segíteni Cica névben?

Figyelt kérdés
Szürke ,csíkos , nagy fülei vannak , kék szeme van és nagyon játékos. :) 1 hónapos. :)
2012. máj. 29. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanilyen az ő neve Bóbita:)) Tetszik még a Tigi(Tigris) meg a Cifra és a Manó is:)) Legalábbis én ezt adnám neki:)
2012. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Picúr, Kormi, Bohóc, Bajusz, Boxos, Boxi, Cirmi...

[link]

2012. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2012. máj. 31. 09:49
 4/5 anonim válasza:
Hello az én cicáim 1,5 hetesek és keresgéltem pár nevet mind a 4-nek ,felsorolom a nekem tetszőket Zsömle,Zizi,Vanilia,Toby,Toffi,Toffife,Tutifrutti,suzy,sziamiaú,Ribizli,Parádé,Praliné,Pudding,Pumukli,Negró,Nokedli,Madzag,Mandarin,Mandula,Málna,Mokka,Mormota,Lotty,Kefir,Joghurt,Krémes,Gizmó,Cherry,Bucó,Büfi,Bumeráng,Áfonya,Aida,Alida,Ali,szamoca,szilva és Kukorica de ha ezek nem tetszenek akkor néz körbe ezen az oldalon [link]
2012. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mimóza lett a cica neve, de röviden csak Mimó. :)
2012. júl. 31. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!