Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam kiscicákat, hol...

Találtam kiscicákat, hol tudnám meghirdetni őket?

Figyelt kérdés
Találtam 3 kiscicát a kertünkben az anyjukkal együtt. Elvittük állatorvoshoz, megnézte, teljesen egészségesek, szerinte kb. 2 hónaposak lehetnek. De sajnos megtartani nem tudjuk őket. Menhelyre viszont nem akarom beadni őket, mert azt hallottam, hogy ott elaltatják őket, ha már túl sokan vannak :( Hol lehet meghirdetni, hogy elajándékoznám őket? Minél több ötlet jól jönne, akár netes oldalak, akár egyéb ötlet.

2012. máj. 31. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pl. www.jofogas.hu. Itt is, és sok más adok-veszek oldalon is van állatok kategória. A most meglévő kutyáinkat mi is itt találtuk.
2012. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
wwww.expressz.hu-n
2012. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

aprod.hu

jofogas.hu

expressz.hu

hoxa.hu (van apróhirdetés része)

közösségi oldalakon

2012. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aztán vannak különböző netes klubbok macskásoknak stb. Oda is feltenném.
2012. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Merre vannak a cicák területileg?
2012. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miskolcon vannak. Az anyjukat majd ivartalaníttatni fogjuk és megtartjuk, mert felnőtt macskát nagyon nehéz elajándékozni, és egy cicus még belefér nekünk, de a kicsiket már nem tudjuk megtartani.
2012. máj. 31. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ide töltsd fel :) Ismerőseim közül, szinte mindenkinek innen van cicája, képet is tölts hozzá, általában, azt többen megszokták nézni, mint a kép nélkülit.

2012. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak jó az ötelete. Én a közösségi oldalakra is feltenném.


Azért kérdeztem, mert ha Nyíregyháza környékén lettél volna, én szivesen felneveltem volna 2 picit.

2012. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon jószívüek vagytok, örülök, hogy vannak rendes, állatbarát emberek is , akik segítenek a bajba jutott kisállatoknak. Sajnos egyre kevesebb ilyen ember van. :(


23/N

2012. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, de én nem vagyok fent közösségi oldalakon. Az apróhirdetéseket megpróbálom.
2012. máj. 31. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!