Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valaki, aki nem terjeszti...

Van valaki, aki nem terjeszti az "ivartalanítsd a macskát" igét?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a kóbor macskák és az árva, kidobott cicák problémájának mértékével, de nem értem, hogy ha egyszer megtartom a kiscicákat, mert teszem azt simán megengedi az anyagi helyzetem, meg az életkörülményeim, akkor miért akarnak már agyonverni azért, mert nem ivartalanítok?

2012. jún. 5. 00:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát jogász létedre, ez elég nagy szégyen... és mégis mondd csak majd ha a 11 macskádnak lesz mindnek fejenként 6 kölyke, aztán azoknak is, azoknak is, akkor majd 100 macskát tartasz? Ha olyan jól állsz anyagilag akkor nem okoz gondot az ivartalanítás sem gondolom, ha felelősségteljesen tudnál gondolkodni, akkor vinnéd őket ivartalanítani, mert felfognád, hogy szaporítasz, és ez a macskáknak sem jó, mivel nem hiszem, hogy jó ha egy zacskóba be vannak dobva élve a szemetesbe, mert én nem egy ilyen almot "kukáztam már ki"... és lehet hogy te nem teszed ezt, de a 11 macskád 10. leszármazottjai közül lehet hogy odakerülnek. Ha ilyen felelőtlen jogász vagy, akkor ne adja ég, hogy valaha is tőled függjön a jövőm...
2012. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Rákerestem a cicás versike írójára, és fülig szaladt a szám. Eredeti hivatása jogász volt :))

[link]

Kérdező, tanulj az ő kárából!

2012. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Lehet a kérdezőnek annyira jól megy, hogy több háza is van, így minden házban csak egy macskát tart. :D

Vagy szobánként zárja el őket...

2012. jún. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Arról nem is beszélve, hogy a szaporulatod kandúrjai igenis a kóbor és árva macskák számát fogják növelni. Elmennek a hatodik szomszédba kiscicákat csinálni ahol nem lesznek ilyen szeretők a gazdák és szépen vízbe folytják őket vagy kidobják.
2012. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, akkor miért nem ivartalanítasz, és utána a menhelyről örökbe fogadhatnál annyi cicát, amennyit el tudsz tartani? Ezzel többet akár az elaltatástól mentenél meg...
2012. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ott a pont az utolsó válaszolónál! :)
2012. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A piacon vetted a jogász diplomádat? Vagy hogy lehetsz ilyen sötét?
2016. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!