Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakilnak a 1,5...

Miért nem kakilnak a 1,5 hónapos cicák?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 napja hoztuk el őket, de idáig még egyik sem kakilt, de pisilni mindkettő tudott.

Száraztápot (Multifit junior), vizet, és tejet kapnak.

Lehet, hogy csak az új hely és az elválasztás miatt van? Amúgy meg nagyon elevenek és játékosak, kezdenek szépen lassan feloldódni.


2012. jún. 9. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Te jó ég, ilyeneken aggódni. Ennél nagyobb gondod soha az életben ne legyen.
2012. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azért köszi a segítséget, de komoly gondot is okozhat, ha nem ürít. Csak szeretnék körültekintő lenni, és felelősségteljes.
2012. jún. 9. 00:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ez lehet az új hely miatt :) ne aggódj szerintem ezen. ha valami komoly bajuk lenne akkor nemhiszem hogy játszanának és olyan elevenek lennének :) szóval nyugi
2012. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a választ. :) De inkább aggódom egy kicsit jobban, minthogy nemtörődök legyek és bajuk legyen. :)
2012. jún. 9. 01:34
 5/7 anonim ***** válasza:
a hasát kell dörzsölgetni langyos nedves vattával, ahogy az anyja nyalogatja, mert az hozza meg az ingert. két hónapos kora előtt nem szabad elvenni az anyjától pont ezért. Ha nem kezd kakilni az nagy baj, bele is halhat
2012. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj fognak kakilni.Tudom,hogy mondani könnyű,mikor én voltam ilyen helyzetbe én is aggódtam.

Az új helytől is lehet.Ennyi idős cicák már maguktól wcnek :) légy türelemmel.

2012. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


hál' isten, mára már mindkettő produkált! :) némi nyöszörgéssel párosítva, de csak összejött. :)

Elhozni őket meg azért kellett most, mert napokon belül elutaznak hosszabb időre a korábbi gazdijuk.

2012. jún. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!