Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bánthatták az 1éves bak...

Bánthatták az 1éves bak macskámat? Mitől jön rendbe?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta elbújik,fúj mindenre , valamint vonyító hangot ad ki.Ma láttam,hogy húzza a lábát, és enni sem eszik. Hogy fog rendbe jönni?
2012. jún. 10. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megfogod, és elviszed őt orvoshoz.
2012. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy ha elviszed orvoshoz. Ha húzza a lábát lehet hogy eltört. Bár a macska jó öngyógyító de én mindenképp elvinném orvoshoz ha nem eszik és húzza a lábát. Ha holnapig sem látsz javulást.

Egyébként ivartalanítással csökkenthető a hím cicák elcsavargása és verekedése. Nem lesz vágya a szaporodásra így jóval nagyobb biztonságban lesz.:)

2012. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem lehet őt megfogni,mert támad
2012. jún. 10. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Vár meg míg elalszik valahol esetleg próbáld meg a kedvenc kajájával becserkészni és akkor kapd el aztán ha lehet vidd be a házba ha vagy akár a garázsba,pincébe.Szerintem mindenképp vidd el holnap dokihoz de ha rosszul van inkább ma vidd ügyeletre:/ Remélem sikerül..
2012. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
alszik, csak nem merem megfogni ,mert nem enged senkit közel magához, a tesócicáját se,meg a kutyát se(együtt szoktak aludni)
2012. jún. 10. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megmarkolni a grabancánál fogva, ahogy a mamája szokta kiskorában. De vigyázz, levegőt azért kapjon. :D
2012. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már evett 2x, de a lába fáj neki,és már messzire nem fújtat,ha ott állok
2012. jún. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!