Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok, hogyan reagált...

A ti macskátok, hogyan reagált a viharra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi cicánk nagyon szereti nézni a házból vagy a teraszról.:)
2012. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan aludt a szobában.Lakásban tartott cica
2012. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enyém kinti-benti macska, és ahogy meghallottam, hogy dörög, behívtam a házba a kutyákkal együtt.

Nem szeretik a vihart, ahogy én se lennék kint. :)

2012. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Békésen durmoltak az ágyamban és a fotelban, a villámlás és a mennydörgés nem zavarja őket. Csak a szilveszteri petárdázástól félnek, de attól nagyon.
2012. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy reagált hiába hívtam nem akart jönni, biztos valahol elbújt kinn. A másik 2 cicám pedig bent volt, az egyik pihent csak és nézett ki a fejéből a másik pedig a takaróba bebújt és ott szundikált :D
2012. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most éjjel fogalmam sincs, mert félig aludtam, nem néztem meg, hol a cica. Máskor elbújik valahová, mert fél. Vagy a fürdőszobába, vagy a szállítódobozába, vagy egy szekrénybe, ha nyitva hagyom az ajtaját.
2012. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó:) Megnyugodtam, hogy nem az én macskám érzéketlen, hanem ez normális. Eddig nem volt ilyen fiatal cicám, csak egy idős macska aki amúgy se jött elő szóval nem tudhattam h mivan vele amikor vihar van, meg kutyáim akik félnek a vihartól. Örülök h teljesen macskás a viselkedése :DD

Köszönöm a válaszokat:)

2012. jún. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!