Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cica?...

Miért csinálja ezt a cica? Újcica, régicica ügy.

Figyelt kérdés
Van egy régi cicánk, ami kicsi kora óta nálunk van, Marci, két éves herélt kandúr. Egy éve fogadtuk örökbe egyik barátunk lánymacskáját, mert külföldre költözött, és nem tudta magával vinni - a barátunk, nem a macska -, és állandó vita van a két macska között. Marci állandóan fúj meg pofozgatja Gyolót (a nőstény, nincs ivartalanítva), az meg tulajdonképpen hagyja magát, de nem is ezzel van a baj, hanem Marcival. Mit lehetne csinálni ilyenkor? Állandóan fúj meg morog meg verekszik. Valami macskanevelési módszer érdekelne. Korábban is volt több macskánk, sőt voltak ivaros kandúrok, amik nem voltak alomtestvérek, mégis jól megéltek egymás mellett.
2012. jún. 11. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

hmmm mennyi ideje van a lány cica nálatok? szerintem csak idő kell neki


a másik meg az hogy félti a területét! meg lehet az próbálni ELSŐsorban hogy veszel egy macska játékot és egyszerre mind két macskával játszol és próbálod mindkettőt bevonni a játékba :)


ha így sem javul ( szerintem idővel fog) akkor veszel egy ablaktisztitó spray flakont, jól kitisztítod hogy ne legyen vegyszeres, öntesz bele vizet és mikor elkezd a cicád durvulni akkor rá fújsz egyet, egyszer úgy is meg fogja unni.


meg amúgy lehet azt is hogy veszel egy rongyot és a lány cicát be dörzsölöd vele, és a két cicát külön helyre rakod hogy lássák egymást de ne igen érintkezzenek, és arongyot oda adod a kandúrodnak így szokja az új cica szagát :)


remélem segítettem :) fejleméynekről majd írj hogy megy ;)

2012. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!