Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám és kutyám ettek...

Ha a macskám és kutyám ettek egy kevés hagymás-kukoricás csirkét, rozmaringgal fűszerezve, ugye nem lesz tőle bajuk?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogy lesz.....
2012. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem csak boldogabbak lesznek, hogy ehettek valami finomságot :)
2012. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) megnyugodtam. mert olvastam ma egy listát a macskák számára mérgező növényekről, és nagyon hosszú a lista, a növények feléről kb azt se tudom mi :( és a hagymafélék (bár ez gondolom csak a virágokra vonatkozhat, mert ettek már más olyan ételt is amiben hagyma volt) is rajta voltak, meg a tőzegrozmaring (aminek fogalmam sincs, hogy van a köze a sima rozmaringhoz, bár a wikipedia-s leírás alapján nincs)
2012. jún. 15. 23:57
 4/9 anonim válasza:
Állítólag csokit sem szabad enni a macskáknak, de az egyik ismerősöm macskája imádja és rengeteget eszik. Ennek ellenére semmi baja, nem is zombifikálódott meg semmi.
2012. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én a kutyákról olvastam ezt, bár lehet a macskákra is igaz.

De én úgy tudom, hogy a csoki csak nagy mennyiségben mérgező nekik, amíg nem tudtam ezt, addig kaptak néha egy kicsit pl a csokifagyiból, de mióta ezt tudom, azóta egyáltalán nem adok nekik. De van direkt kutyáknak kifejlesztve csoki, mondjuk, azt az enyémek nem igazán szeretik:D

2012. jún. 16. 11:33
 6/9 anonim válasza:
0%
Mi baja lehetne szerinted? Ha meg nem vagy benne biztos, hogy neki való, akkor meg ne add neki és kész.
2012. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha ilyesmivel eteted őket,legközelebb már csak a homárt fogadják el vörösborral.
2012. jún. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régi macskatartó és macskaimádó vagyok. Amit te is szívesen megeszel, és egészséges is számodra, ők is ehetik. Viszont vigyázz mert sajnos vannak olyan emberek, akik fagyállóval átitatott ételt tesznek ki, hogy elpusztítsák a cicákat, kutyákat. Az egy borzalmas dolog. A cicák belehalnak, ha csak nem azonnal kezdik infúzióval átmosni a szervezetét, de még akkor is kétes. Ja, és borzalmas szenvedésen mennek át, mert a fagyálló szétégeti a belsőszerveket.
2012. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASDLKW ADSLKAW válasza:
51%
Baze háziállat megzabál az mindent, nem lesz semmi baja, az én kutyám vasgolyót, meg műanyagot, meg mindent megkajál amit talál, kikakkantja azt csókolom. de vigyázz én is egy ideig túl sok jó kaját adtam a tetü macskáimnak és azóta nem eszik meg a rendeset.
2012. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!