Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "rántotta" 2-3 tojás fehérjébő...

"rántotta" 2-3 tojás fehérjéből, pár karika paradicsommal,2 szelet pulykamell sonkával, fűszerezve, zsiradék nélkül megsütve 100% non-stick felületen,1 szelet puffasztott rizzsel, kevés salátával, mennyire hizlal?

Figyelt kérdés
vacsorára szánnám.

#rántotta #tojás fehérjéből.
2012. máj. 15. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Személy szerint egy egész napra sok lenne! (Mennyit ettél, amikor nem fogyóztál?)
2012. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, nem sok benne a CH, sok benne a fehérje. Én is megenném most. :)
2012. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Ez egyáltalán nem sok vacsira.
2012. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy? 1 tojás fehérje a yank nálkűl kb 14 kcal, ennek szénhidrát tartalma kb 0.3 Gramm a fehérje tartalma meg 3.0 gramm... ez kb egy közepes tolyás. a sonkámból 100 gramm, ami nem 2 szelet hanem azért több, 150 kcal, szal mondjuk legyen a sonkámban 10 szelet akkor az 30 kcal / 2 darab sonka... a paradicsom? 97 kcal-t tartalmaz kb 100 gramm belőle. és ebben van 4.0 gramm szénhidrát, nah most én csak egy kisebb darabot akarok befűszerezni, és megsütni zsiradék nélkül tapadás mentesen a tojás fehérjével, majd egy pár salátalevelet feldarabolni, és köretnek megenni vele... 1 fej saláta 17 kcal... 1 puffasztott rízs 36.5 kcal.... számold ki.
2012. máj. 15. 16:40
 5/18 A kérdező kommentje:
az előző kömmentem az elsőnek ment, am a fehérjét nem írtam oda mindegyikhez. de még gondolkodom pár szelet uborkán, mert az jól lúgosít, és így nem leszek savas estére, mert szoktam...
2012. máj. 15. 16:41
 6/18 A kérdező kommentje:
tojás.... sorry az írásért, de nem nyelvtanórán vagyok, és am kicsit felidegeltem magam:S
2012. máj. 15. 16:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Semennyire nem hizlal, mert ez nem sok. Bár ahogy elnézem, ezt te is tudod, úgy kiszámoltad.
2012. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igazából nem számoltam ki először, de most megtettem, mert kicsit felment bennem a pumpa. ha ennyit ennék egész7 nap a gyomrom kilyukadna... amúgy csak azért kérdeztem, hogy ha tévedek valamiben, akkor írják meg, hogy nehogy butaságot csináljak.
2012. máj. 15. 16:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

esküszöm fejbelövöm magam ki tudod számolni vágod a dolgokat miből hogy lehet mégis megkérded? ez csöppet szánalmas már bocsi ilyenekért felrakni egy kérdést...

Ha iszol egy vizet előtte nem kérded meg hogy szabad e?

2012. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából, az önbizalmam annyira a béka segge alatt van, hogy amikor a suli miatt mentem nevelési tanácsadóba, kijött hogy semmi bajom, az iq-m 130 felett van egy kicsivel, de mégis... amikor feladatok elé nézek, egyszerűen nem bízom magamban, és nem csak a felmérőknél, hanem pl az életben sem. ennek mintája itt is van előtted....
2012. máj. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!