Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Barátság szexszel fűszerezve, vagy csak simán egy barátság? 18/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki az utcánkban lakik, és nagyon jóban vagyunk... csak az a baj, h én is és ő is érezzük a feszültséget. Csomószor volt olyan, h csak egymásra néztünk és muszáj volt nevetnünk, vagy elkezdeni beszélgetnünk, mert éreztük, h ha most nem csinálunk semmit, akkor nekiugrunk egymásnak és leszaggatjuk egymásról a ruhát, teljesen mind1, h hol vagyunk, és mit csináltunk előtte... Tegnap találkoztam vele, és az apjával ittak és pont annyira volt részeg, h még normálisan tudott gondolkozni, de azért látszott rajta, h ivott. Azért találkoztunk, mert otthon vmi családi balhéjuk volt, és muszáj volt otthonról elmennie, h megnyugodjon... Nagyon sokat beszélgettünk, de egyszer csak rátértünk a szex témára. Kb 2 hete van bnője, de még nem feküdtek le, és mondta h ő nem fogja kibírni, amíg a csaj beadja a derekát. És nem azért nem fogja bírni, mert kanos, hanem azért, mert kíván engem. Annyira rossz volt, h tudtam h részeg, és csak ezért mondja. Tudom, h aki részeg az igazat mond, de azt is tudom, h ezt normális állapotában soha nem mondta volna ki. Aztán elkezdett puszilgatni, meg simogatni... Amikor hazafele mentünk egyfolytában harapdált, megakart csókolni, fogdosott, és olyan jól esett, és annyira akartam. Egyszer visszacsókoltam, de tudtam h nem szabad... Nem tudom, h mit csináljak :(
2012. jún. 10. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ha megfogadjátok h nem lesz más. akkor nyugodtan mehet a szex is
2012. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy csak két hete van barátnője, de nem túl jó kezdet. Minden több éves kapcsolat volt egyszer 2 hetes. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy felejtős a dolog. Maradjatok inkáb barátok. Majd, ha esetleg nem jön össze a dolog a csajjal, akkor lehet tovább lépni. Viszont semmiképp nem mondd neki, hogy "ha nem lenne barátnőd akkor lehetnék szex+barátok", mert könnyen lehet hogy vagy ezért szakítana, vagy hazudná, hogy szakítottak. Tartsd meg ezt magadnak.

Egyébként szex+barátság kapcsolathoz kell egyfajta érettebb gondolkodás. Tudni kell elválasztani az érzelmeket, mert könnyen lehet, hogy az egyik fél tartja magát a megállapodáshoz, a másik meg fülig szerelmes lesz (ez általában a lány szokott lenni). Szóval ha szingli is lesz a srác, akkor is csak akkor menj bele, ha biztosan tudod, hogy nem zuhansz össze, ha esetleg viszonzatlan érzekmek is szóba jönnek.

2012. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne szerencsés éppen akkor belevágni, amikor kapcsolata van.
2012. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, h még én sem vagyok biztos benne, h mit akarok tőle... mert nekem egyszer már volt ilyen "szex és más semmi kapcsolatom", de ott nem voltunk barátok, ott csak simán vonzódtunk egymáshoz... de úgy félek, h elveszítem, mármint, tudom, h nagyon örülnék, neki h ha lefeküdnénk egymással, mert hihetetlenül kívánom, és akarom, de nem tudom, h én hogy fogok viselkedni a szex után

és a másik problémám meg az, h nem érdekel, h van bnője. Most biztos, h sokan le fognak kur.vázni...nem érdekel... én tényleg oda szoktam figyelni, h kinek van és kinek nincs bnője, de most annyira nem zavar.

2012. jún. 10. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:

El sem olvasva a leírást azt mondom, hogy barátság+szex.

Elolvasva már picit más...szerintem amíg barátnője van, addig ne csináljátok...te gerincességből sem, mutasd meg, hogy van benned tartás.

De ha már lesmároltad, akkor szerintem úgy is mind1...

2012. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó, azért az h smárolunk vagy szexelünk nem ugyan az :)

csak olyan rossz volt, h nekem kellett lennem az okosnak, és nekem kellett visszautasítanom :( pedig én annyira kívánom :|

2012. jún. 10. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked kellene észnél lenned, ha tudod hogy ő részeg és azt is hogy van barátnője! Az utcátokban lakik!!! OMG! R1banckodsz neki 1-2 hetet, aztán majd évekig meg majd lesül a pofádról a bőr! És nem mersz majd kimenni az utcára! Megéri ez neked? Gondolkozzál már!

Lehet már így is híre ment, hogy egy naiv mindenre kapható kis p1csa vagy!

2012. jún. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd,ha a józan eszedre hallgatsz nyilván nem mész bele szexkapcsolatba egy férfival akinek van barátnője.

Viszont fiatal vagy és egyszer élünk.

Ez a te döntésed.

2012. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dugjatok :D
2012. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!