Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kössem le a macskám...

Mivel kössem le a macskám figyelmét?

Figyelt kérdés
Lassan három éves cicám van. Néha rájön hogy ő játszani akar, de nem egyedül, hanem akkor jön és nyávog nekem hogy játszunk!! ( pecabot+fonalakkal tudom lekötni de nekem kell mozgatni magától sosem játszik velük) Magában nem játszik sosem, pedig már sokmindent kiprobáltunk ( macskamentás párnák, kisegér, golyók, csörgők, mozgó egér, felkötött gumis golyók)Ami még müködik a lézer, dehát azt is csak akkor lehet ha vele vagyok. Jó lenne lekötni akkor is amikor nem vagyok otthon. ötletek?Vagy egyszerüen ilyen és kész?? Sokszor én megyek oda hozzá hogy nah akkor játszunk, arra persze mindig kapható, de hogy magától eszébe jusson..Köszönöm!
2012. jún. 15. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lézer. A macskák képesek órákig kergetni a piros pontot.
2012. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kutyával
2012. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymous999 ***** válasza:

Tükörrel.

Itt egy videó, hogy játszik a macska a tükörképével: [link]

2012. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bigyoshopban lehet kapni "Macskapdel" néven egy automata lézerjátékot, bár a tízezret karcolja az ára, ha emlékeim nem csalnak. Ha minden jól megy, a mi cicánk ezt kapja a harmadik születésnapjára :)
2012. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

köss valamire egy madzagot.azt a szál magátol fujja.

a három éves macskám is ezzel játszik.de egy pattogós labdát is guríthat.ezek beválhatnak és 500ft alatt van

2012. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém eljátszik egy fülpiszkálóval :D mindig bemegy a fürdőbe lopni egyet :D Ledobja a dobozt és már szalad is. Van,hogy egy órát is el van vele.
2012. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!