Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most hozzám került cica...

Most hozzám került cica 3hónapos, bal szeme könnyezik és néha hunyorít is vele, mi a gondja?

Figyelt kérdés
Mivel kezelhetem, vagy egyből állatorvos?:(
2012. jún. 17. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Olyan sokan mondják, hogy kamillázni kell ilyenkor a macska szemét, de a mi orvosunk aki elég tapasztalt és idős, azt mondta, hogy kamillával ne csináljuk, hanem macska szemcseppel. Most akkor mi a jó?....
2012. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A kamillás mosogatást nekem sem mondta a doki. Szemcseppet adott.
2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
mert a kamilla szárítja, ezzel még jobban irritálja a beteg szemet. Macskanáthával célszerű nem várni, hanem rögtön dokihoz menni.
2012. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csak szerdán tudom elvinni, szerencsére találtam a közelben. Amúgy nincs begyulladva, nem piros semmi, csak az egyik könnyes és talán nem nyitja ki minden esetben teljesen. Nagyon eleven, kíváncsi vagyok mit fog vele kezdeni:) De ha már elviszem megkérem vágja le a körmeit is, nem lesz könnyű menet az biztos:)
2012. jún. 18. 22:48
 15/21 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni, milyen beszariak a dokinál :) Láttam ott németjuhászt, mikor vitték be a rendelőbe, maga alá pisilt :)
2012. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Viszont most olvasom hogy az első oltás az macska nátha ellen van, tehát az nem lehet a baja, kicsit megnyugodtam de azért elviszem biztos ami biztos. De akkor tennék még fel kérdést. Prémium tápot kap a cica, mellé kap napi 3X nyers csirkemellet, zuzával, szívvel, májjal, apróra összevágja vegyesen. Lefagyasztom pár nap után adom neki. Több helyen olvastam meg a tenyésztő is ezt mondta. De több helyen olvastam azt is hogy beteg lehet májtól is zuzától is szívtől is, meg attól hogy nyers attól is. Most akkor mit csináljak mit gondoltok?
2012. jún. 18. 23:25
 17/21 anonim ***** válasza:

Mér akarod levágni a körmét, ha kinti cica akkor szegény mivel vadászik?

Az orvos meg valószínű hogy szemcseppet fog adni.

A nyers hús kérdés pedig egyszerű..... adj neki rendes macskáknak kitalált nedves illetve száraz tápot.

2012. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
És én írtam pár helyre, hogy a nyers hústól beteg lett, de nem tudom, lehet, hogy csak érzékeny a gyomra, de az orvos is azt mondta hogy ne adjak neki nyers húst, se olyat ami le volt fagyasztva se olyat ami nem volt.
2012. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Miért ne ehetne nyers húst? az egeret se kezdi el sütni,csupán pofozza h az adrenalintól édesebb legyen a húsa
2012. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az én macskáim nem eszik meg se az egeret se a halat, galambot, patkányt, békát, mindig csak játszanak vele amíg él és utána mivel nem mozog megunják és otthagyják
2012. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!