Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám (kandúr) már...

Van egy kiscicám (kandúr) már 3 hónapos és állandóan harapdál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már amikor vittük haza akkor is elég "bátor" volt és kikukucskált meg ilyesmi, de amikor elkezdtem vele játszani a vele a kezemmel azóta amikor megakarom harapni így ráugrik és elkezdi harapdálni. van amikor megtudom nyugtatni és akkor az ölembe fekve dorombol. De engem az érdekelne hogy kifog-e ebből nőni és felnőtt korába már ugye nem fog harapdálni?

2012. jún. 18. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak játszik.Nekem is kandúrom van,8 hónapos,és még mindig harapdál játékból.Talán kinövi,de ez nem biztos.
2012. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki fogja nőni. Én macsekom is fiatalabb korában elég vadan játszott.
2012. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiskorában az enyém is ugyanezt csinálta (ő is kandúr), most kb. másfél éves, már csak nagyon ritkán jön rá ez :) Amit tudok ajánlani, hogy esetleg lassan közelítsd meg a kezeddel, nálam ez időnként bevált.
2012. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
Az én cicám, 26 hónapos, és még mindig így játszik, ivartalanított csajszi!
2012. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam hogy csak vadászösztön vagy valami hasonló. remélem hogy kinövi és köszi a tanácsot:)
2012. jún. 18. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
nem vadászösztön, tényleg csak játszik :) szerinte vicces, tudja hogy te nem valami madár vagy hogy vadásszon, csak szórakozik. az enyém általában a lábamat támadja meg aztán elszalad :D de néha olyanokat tud vetődni hogy sírva röhögök :DD
2012. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!