Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek lehet szólni, mit...

Kinek lehet szólni, mit lehetne intézni a cicák miatt?

Figyelt kérdés
Szomszédomban 2 munkanélküli ember lakik, 36 nmes lakásukban 20-nál több macskát tartanak. A szagtól nem lehet szellőztetni, a hangtól meg éjjel aludni, de a macskáknak sem egészséges így, elég véznák, soványak. Nem olcsó ennyi macskát eltartani. Gondnoknak szóltunk már, ő szólt a közösképviseletnek, felszólították őket, hogy csak 2 macskát tarthatnak, szóltunk már a rendőrségen, de lepattintottak minket, az ÁNTSZ-nek is próbáltam telefonálni, de olyan melléket adtak, ami nem kapcsolható. Nem csak minket érint ez a probléma.

2012. jún. 19. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyjátok a csudába a hivatalos vonalat. Fogjátok meg a macskákat szépen sorban és keressetek nekik másik gazdit, vigyétek el menhelyre, falura etc...
2012. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan állapotban vannak a macskák akkor csinálj fotókat és küld el az állatvédőrségnek,ők elkobozzák ha valóban betegek,soványak és elhanyagoltak.
2012. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet csak úgy betörni hozzájuk, hogy na akkor visszük a macskákat, fotókat sem igazán tudok készíteni, mert az túl feltűnő, valami járható megoldásra lenne szükség...
2012. jún. 19. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fotókat se tudsz csinálni akkor marad minden úgy ahogy van..
2012. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 borcsi02 ***** válasza:
Vagy csöngess be hozzájuk,és velük beszéld meg,hogy ez tarthatatlan állapot,és ha tényleg szeretik a macskáikat,el kell engedniük őket egy másik,jobb helyre,mert ez így a cicáknak sem jó. Ha pedig leráznak,meg kell fenyegetni őket,hogy kihívjátok az állatvédőrséget,vagy egy hasonló szervezetet (ebben nem vagyok jártas). Szerintem nem kellemetlen ezzel odaállítani hozzájuk,mert így tényleg nem fog semmi változni,és ez lenne mindenki érdeke. Esetleg egy állatotthonban,menhelyen tudnának tanácsot adni,biztos volt már hasonló esetük.
2012. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mo.... Durva szagok lehetnek nagyon :/

Ha többeket is érint ahogy mondtad és nincs más út akkor maximum a médiát tudom javasolni. Ők sztem rákaphatnak a sztorira kimennek filmezni aztán mennek az ÁNTSZ-hez is hogy miért nem cselekszenek. És akkor már lehet hogy tennének valamit . De mondjuk ez azért eléggé drasztikus de lehet hogy megérné mert elég durva lehet úgy élni...

Sajnos jobb nem jutott eszembe.

2012. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!