Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4 Dimenziós...

Mikor érdemes 4 Dimenziós uh-t csináltatni? Erről kell szólni a dokimnak, vagy magán úton kell intézni a jelentkezést rá?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, és szeretnék 4 dimenzióst is csináltatni.Mostanában érdemes?És erről kell szólni a fogadott dokimnak, vagy teljesen magamtól intézzem, neki már elég vinnem az ott kapott eredményeket?
2010. júl. 17. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 24-26 hetesen érdemes, nálunk magánúton kell intézni, ez végülis nem egy kötelező vizsgálat. Szerintem elég, ha már csak az eredményeket viszed az orvosnak.
2010. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

28.hét körül,akkor még belefér a képbe és szépen látszik mindene,elötte még elég vékonykák a babák.

lehet a te dokid is tud csinálni,csak nem reklámozza.amugy ez dokitol függetlenül megy,nemis kell tudnia rola ha nem akarod.

2010. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 30 és 28 és 26 hetesen voltam gyermekeimmel. 30 hetesen már elég nagy volt, de belefért azért szépen a képbe :) Én olyan 24-28 hét között ajánlanám. Ezt magán úton kell intézni, s elég csak az eredményt vinni.

Boldog babavárást!


4 éves kiscsaj, 2 éves kissrác, 38 hetes pocakcsajszi anyukájuk

2010. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, mi tegnap voltunk, és hihetelen jó lett:)))szerintem is várj még egy picit, mert a mi kisfiunk is még vékonyka,de nagyon édes:)
2010. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azért is akarok menni, mert eddig fiút mondott a doki uh alapján, de tegnap meg lányt tippelt igaz nagyon tippnek mondta mivel takargatta magát:)Csak nem tudtam hogy kell e közölnöm a magándokimmal egyáltalán:)
2010. júl. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!